Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Koltai Adam?

Ki az a Koltai Adam?

Figyelt kérdés
Valami celeb? Nincs belikeolva de valami oknal fogva mindig dobja ki a facebook a videoit amikben elegedetlenkedik termeszetesen allati hangosan uvoltozve. Aztan letiltom es egy honap mulva ujra megjelenik. Ki o? Google azt dobta ki ra hogy zenesz, ez igaz?
2023. júl. 28. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Én sok olyan dologgal egyetértek, amit mond, amikor feldobja a facebook. Nem követem. Csak sajnos ez a megmondás még mindig messze van pszichoterápiától. Sajnos attól, hogy acsarkodva mondjuk az embereknek, hogy fel kellene állni, még nem fognak.
2023. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ki ő? Nem tudom. A sok dühét ide csatornázó ember, tele gondokkal, bajokkal. Egy átlagember. Jelentsen bármit is. Próbál tenni, csak sajnos kevés hozzá.
2023. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Koltai Ádám
2023. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, de lesz4rom

Ha ennyire izgat, beírod youtubera és meghallgatod mit zenél.

2023. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember, aki mások zsírján gazdagodott meg. Állandóan sír a szája, nincsenek neki problémái, ezért generál magának problémákat és beszél róluk, hisz ez is egy tipikus manipulációs eszköz, hogy az idióták figyeljenek rá. A pasinak van vagy 5 autója, köztük van egy Porsche is, én nem irigylem, csak a múltkor szaros 30 ezres bírságon kezdett el vergődni, amúgy meg egy ostoba ember. Folyton azért sír, hogy neki milyen szar ez az ország, akkor miért nem megy ki külföldre? Én se vagyok megelégedve a jelenlegi rendszerrel, de ettől függetlenül senkire nem akarok ezt terhelni, magamban elrendezem és az élet megy tovább. Amúgy mindig az veri a nyálát, meg idegbeteg, akinek van pénz a zsebében, de tényleg.
2023. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akarom*
2023. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
egy szégyen ember, neki a törvény piti őt az erőszak elégíti ki!
2023. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas ripacs!
2023. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
92%
Valami semmirekellő félküllős majom.
2023. okt. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Doom292R válasza:
60%
egy nagyképű hisztérikus ember aki tök egyedül van !! külömben meg jó pasi külsőre!
jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!