Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet örülni az idősödé...

Hogyan lehet örülni az idősödésnek?

Figyelt kérdés

31 vagyok és a 30. óta frusztrál, hogy idősödök. Irigylem a huszonéveseket, és nem tudom elfogadni, hogy többé nem leszek annyi. A 40 egyenesen megijeszt már most.

Nem szeretnék így maradni, besavanyodva attól, ami elkerülhetetlen, szóval érdekel mindenféle más nézőpont, ami megmutatja, hogy miért jó dolog idősödni. Ti mire gondoltok, hogy jobb kedvetek legyen, amikor rátok jön ez a "kor para"?


2023. júl. 30. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy.
2023. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem se
2023. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az idősödésnek senki nem örül. Egyetlen vigasz, hogy megérted azt a bizonyos kort,s továbbra is az élők sorában vagy.

Ha a 30 frusztrált, gondolj arra, hogy 40-nél majd örülnél még annak a 30-nak.😆

2023. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valaki szerint "bölcsebbek" leszünk. De ez alatt mit ért? Ez egy üres szó önmagában, mire gondol alatta? Ez mire jó? Miért jó?


Oké, hogy a saját életünkben tapasztalunk, de ettől még új szituációk fognak jönni, amiben nulláról indulunk. Szóval...



Amúgy engem is zavar, (bőven) túl az élet felén.

Plusz olyan változások, mint hogy a hobbimban (sport) bőven korlátoz, nem mindegy, hogyan ülök, mert fájni fog, felállok és mint egy robot, étkezésre egyre jobban figyelni kell (nemcsak a súly miatt), regeneráció kb. nincs, több óra alatt, étel mellett 2 korsó sör után másnaposság stb.



3


Inkább a 20-25-nek örülnék és gondolom majd akkor is, ha megélem, ha nem visz el addig a rák vagy valami nagy háború.



30N

2023. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
az öregedés egy luxus ami sok embernek nem adatik meg
2023. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyre inkább az életben maradás lesz az adomány, nem a szépség.

Ez a dolgok rendje (sajnos).

2023. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!