Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2023 Németországba mennyire...

2023 Németországba mennyire jó döntés a kimenetel?

Figyelt kérdés

Egy ilyen válságban is nagyszerű döntés lehet hegesztőként kimenni Németországba?


Ezen a terven dolgozok már pár hónapja (pénz , elintézni ezt-azt) és úgy vagyok vele hogy 100% hogy megyek , de a ti válaszotokra vagyok kíváncsi , leginkább aki tényleg kint vagy az mit tapasztal ? :D


(Nem szó szerint kint élni hanem inkább dolgozni , ellenni , van kint ismerősöm szóval ez majd kialakul hogy mit hozna a sors hogy mennyi ideig lennék kint.)



2023. júl. 31. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Azt nem tudom, hogy konkrétan hegesztöként mennyire jó lehetöségeid lennének itt, de én mindenképpen Nénetországot választanám, Magyarország egyre kevésbé pozitív, ezt minden alkalommal megállapítom, amikor odakerülök
2023. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Én Németországban élek, abszolút érdemes jönni. Szakképzett munkaerő még mindig kell, annyi, hogy itt tényleg sokkal előrébb jut az, aki jó is abban, amit csinál, illetve nagyobb karriert futhat, aki hajlandó alkalmazkodni. Sok szaki úgy jön ki, hogy magyar céggel, magyar közvetítővel, magyar csapattal... de a legnagyobb munkákat azért szeretik olyanra bízni, aki beszél is németül meg idomul az itteni társadalomhoz is valamelyest.
2023. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem édesanyám kint dolgozik, ő szereti.. szerintem ha normális helyre tudsz menni (céghez) tök jó, ha ez nincs meg akkor sajnos ki fogják használni, hogy te ott csak egy vendégmunkás vagy.. lényegében. 😞
2023. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
jelenleg 3.5 éve németországban dolgozok. külsős vagyok és voltam is.. kihasználnak ez tény..minimálbérért dolgozom (1500-1600 euro) de jelenleg 6 millió Ft-ot gyűjtöttem össze
2023. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azta :O
2023. aug. 1. 11:14
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
most az aszta most jó, vagy rosszat jelent?
2023. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát jót :D
2023. aug. 1. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarább zárt be az ajtót magad után, lépj olajra, Magyarországon soha nem lesz jobb!
2023. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Ebből a tönkretett, agymosott, féldiktatórikus putriból lassan Szomáliába is érdemes kimenni, nem hogy Németországba. Ha megteheted menj, én is mennék csak arra sincs pénzem hogy albérletet találjak odakinn.
2023. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kései Sirató ***** válasza:
90%
Persze, hogy érdemes. Maradni nem érdemes.
2023. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!