Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van a magánnyomozóknál valamil...

Van a magánnyomozóknál valamilyen garancia arra h csak sikeres teljesítés esetén kapja meg pl a díjazása másik felét? H tudod leellenőrizni hogy valóban megtett 100%-ot a sikerért v. csak palira vett és bezsebeli a pénzt azzal h bocs, nem sikerült?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvédeknél létezik sikerdíj, lehet, hogy magánnyomozóknál is van.
2023. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nincs, fizeted a munkaert, nem fog ingyen a hulyesegeie utan nyomozni, aztan ha nincs semmi alapja es heteket olt bele, akkor yayy ugyan nem tartozik semmivel..
2023. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2#

és hogyan tudod h végezte a munkáját, vagy meló helyett fánkot zabálva nézte a netflixet az elszámolt munkaóra alatt?

2023. júl. 31. 19:49
 4/12 A kérdező kommentje:
nem minden megbízó kétajtós szekrény. van idősebb személy vagy női megbízó is, aki simán átverhető.
2023. júl. 31. 19:54
 5/12 deadghost válasza:

Szerintem úgy kell kezdeni hogy a megfelelő helyen kell kiválasztani a magánnyomozót. A kamara oldalán ellenőrizni, hogy van-e engedélye, a weboldalán ellenőrizni, hogy van-e neve, címe, saját domain, stb… Felhívni, elbeszélgetni vele…..

Általában van egy alap szolgáltatási díj, pl. óradíj. Ezen felül vannak az egyéb költségek mint például az üzemanyag, szálloda, busz, vonat, komp stb. A sikerdíj az egy + ami ösztönző lehet a magánnyomozó számára, de nem feltétlenül szükséges…

A bizalmatlanság elkerülése végett, a magánnyomozó jelentést tehet a megbízó felé a munka közben is. Ezek lehetnek fotók beszámolók, stb. Ezek alapján lehet látni hogy mikor hol volt és mit csinált. Bizalmatlan ügyfél esetén ez később segítség lehet, hogy elkerüljék a vitákat…

A megbízó és a magán nyomozó között őszinteségnek és bizalomnak kell lennie. Amennyiben hiányzik ez a bizalom nem fog működni a munka-kapcsolat. Csak olyan magánnyomozót válassz akiben meg is bízol. Én egyetlen ügyfelemet sem vertem át és soha nem is feltételezte ezt senki rólam. Amennyiben azt érezném rajtad hogy bizalmatlan vagy, nem is vállalnám el az ügyedet. Ez így korrekt szerintem. Ha ezek a kérdések merültek fel benned amiket itt felvetettél, akkor biztosan nem a megfelelő emberrel találkoztál. De legelőször azt a kérdést kell feltenned magadnak hogy szükséged van-e egyáltalán magánnyomozóra. Az is lehetséges hogy saját magad meg tudod oldani és nem fogsz elkölteni feleslegesen százezreket… Minden potenciális megbízóval így kezdem… Lehet hogy nincs is rám szüksége…. A cél nem az hogy elszedjem a pénzét hanem hogy megoldódjon a problémája. Van elég munkám, nem kell senkit átverni ahhoz hogy több legyen. De ebben lehet hogy csak szerencsés vagyok. 🙂

Csak azt akartam ezzel szemléltetni, hogy a magánnyomozó is elsősorban ember. Van közöttük szimpatikus és van aki nem. Lehet hogy én nem lennék neked szimpatikus, más pedig igen.

Remélem segítettem kicsit! Sok sikert!

2023. aug. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

köszönöm a választ

nincs helyzet, mindössze érdeklődöm a témában

2023. aug. 1. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Magánnyomozóknál azért ált. van bizonyíték arra, hogy nem netflixet nézett... követnie kell a megfigyelt illetőt, vagy ha nem embert figyel meg, hanem vmi egyéb rejtélyt kell kikutatnia, azért kell, tudjon adni bizonyítékot arról, miket csinált - fotók (ha digitális, akkor legyen rajta exif adat, ami mutatja, hogy mikor készült), leiratok, videók, jegyzetek, akár írásos bizonyítékok (ha pl. irattárban kellett vminek utánajárnia).
2023. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a magányomozósdi egyébként hogyan lehet legális?

Békésen élem az életem, és valaki mondjuk bosszúból egyszer csak elkezd utánam nyomoztatni, mondjuk hogy mi az új lakcímem, amit miatta változtattam meg, és ehhez a magánnyomozó még asszisztál?

2023. aug. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8#

nem volt, nincs dolgom ilyesmivel.

ez egy jó kérdés.

2023. aug. 3. 08:24
 10/12 A kérdező kommentje:

#8# mintha a közeli ismerősömet idéznéd.

arra kényszerült h megszakítson minden kapcsolatot mindenkivel.

hatóságilag titkosította az adatait (nem adhatnak ki rokonnak se adatokat a hollétéről). az exe mégis megtalálta, elég volt tudnia a szül. adatait. nem írom le hogyan, de kb 3 lehetősége volt rá magánnyomozó nélkül. csak kapcsolatok kellettek hozzá a megfelelő közigazgatási helyeken..

2023. aug. 3. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!