Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó fogalmazással, nyelvtani,...

Jó fogalmazással, nyelvtani, irodalmi érzékkel hogy kereshetnék pénzt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Újságíró, netes cikkek
2023. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Újságíró, hírmondó, riporter, interjú készítő, szóvivő, Blogger, tartalmi szerkesztő
2023. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Könyvíró, versíró.
2023. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tartalomgyártással - írott, videós anyag
2023. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Újságírás, netes tartalomgyártás, marketing, ghostwriting, írás.
2023. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Netes tartalomgyártás bármi lehet? Akár velem megtörtént esetek is? Mert spirituális, "ezos" jellegű oldalt tudnék készíteni, bár ezzel nem tudom, hogy kereshetnék pénzt? Esetleg kézműves termékeket tudnék készíteni saját netes oldallal.

Az a baj, hogy olyan jellegű munkákhoz, ahol nyelvtani érzékre van szükség, érettségi, főiskola feltétel, nekem egyik sincs. Illetve az érettségi majdnem megvan, a befejező év kellene még hozzá, de már nagyon kiábrándultam a fizikai munkákból, nagyon nehéz mellette tanulni is, így nagyon lassan megy a váltás.

2023. aug. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!