Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiköltöznél külföldre munka...

Kiköltöznél külföldre munka miatt így, egyedül?

Figyelt kérdés
Szerintetek van értelme egyedül (!) kimenni kb egy évre külföldre (EU) dolgozni úgy, hogy otthon van lakásod; a munka semmi extra, de azért jobb a hazai álláslehetőségeknél? Érdemes emiatt otthagyni a lakást üresen, és egy idegen városba költözni, csak mert meguntad a hazai munkakörülményeket?
2023. aug. 3. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nagyon sokan döntenének úgy, hogy kimennek. Nem csak a munkakörülmények hanem minden más miatt. Magyarország most nem a legjobb befektetés, a lakásod meg ki is adhatod.
2023. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én család, barátok miatt nem biztos hogy ki akarnék menni, hiányoznának a szeretteim.

Viszont ha anyagilag megéri és pont most éppen az életedben nincs olyan amit emiatt félbe kéne hagynod, akkor menj.

Kint garantáltan jobban megfizetnék a munkádat, mint itt.

2023. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A lakáskiadás bennem is felmerült, de aztán ugrott a dolog (most azt nem írnám le miért, hosszú), de a lényeg, hogy kicsit elborzaszt, hogy a lakást ~1 évre "magára hagyni".
2023. aug. 3. 22:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alatt az egy év alatt azért csak látogatnál haza, nem? Ünnepek, szabadság stb. A lakást ráadásul ismerősökre is bízhatod, hogy időnként nézzenek rá, minden rendben van-e.
2023. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyon sok évig elleneztem a kiköltözést, aztán egy-két éve átkattant valami és most meg menekűlhetnékem van innen. Asszem az tette be végleg a akut amikor durván elkezdett minden inflálódni. Ebben az országban nincs jövő! Ha egy kicsit kint vagy a szarból valahogy tuti keresztbe tesznek, hogy ne legyen túl jó neked! Szóval ha kimész, tetszik és jól megélsz akkor eszedbe ne jusson ide visszajönni!
2023. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez rendes karrierépítést jelent, és nem azt a robotolást, ami miatt kimennek általában a magyarok, akkor simán.
2023. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2023. aug. 3. 23:25
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos nem.
2023. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Ha még nincs család, gyerek stb., akkor egy jó lehetőség arra, hogy az ember megismerje magát egy másik közegben, úgy benyomásokat szerezzen, élmélnyeket gyűjtsön.
2023. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs olyan jo munkad amit sajnalsz feladni akkor menj ki egy kis idore.

Viszont merlegelj hogy megeri e kimenni, ott lakast berelni, mikozben otthon meg nem kell berelned mert biztositott a lakhatasod.

A kiadas nagy resze az alberlet.

Europan belulrol hazatudsz menni akar evente 2-3 alkalommal is

2023. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!