Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az emberek szerint a...

Ha az emberek szerint a szexualitás magánügy és senkit sem érdekel, akkor minek kérdezik meg hetente, hogy van-e már barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg, de jelenleg nem akarok párkapcsolatban lenni. Finoman céloztam is már rá, hogy egyelőre nincs se tervben se kilátásban sem semmi, de majd szólok ha lesz. Gondoltam ezzel egyértelművé teszem, hogy nem szeretném, ha tovább kérdezősködnének. De csak nem állnak le, ezt minden héten feltétlenül meg kell kérdezni. Miért? Volt aki már azt is megkérdezte, hogy barátom sincs? Komolyan mondom igazuk van azoknak, akik a pride-ra járnak. Egy nagy kamu, hogy senkit nem érdekel, hogy ki mit csinál, a valóságban mindenki mással foglalkozik.

2023. aug. 7. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Na most ez miért politika, és hogy jön ide a pride?
2023. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Attól mert valaki szerint valami magánügy, az nem feltételezi hogy titok is legyen, ezért a kettő nem zárja ki egymást, de elhiszem hogy idegesít
2023. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Bro!

1. Lehet hogy csak jó szándékból kérdezik, mondjuk a családtagjaid.

2. Nyilván nem szarja le senki a másik szexualitását mert ezzel van kitömve a média 10 éve. Mindegy melyik oldalról, de folyamatosan megy a téma lebegtetése.

A felháborodás jogos! Mindenki turkáljon a saját nadrágjában!

2023. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1: Azért politika, mert gyakran politikai megközelítésből mondják sokan, hogy ez magánügy és nem kell híresztelni. A pride meg csak egy példa volt, mert képmutatónak tűnik a társadalom, amikor azt mondja, hogy senki ne teregesse ki a magánéletét. Aztán aki meg nem akarja kiteregetni, azt meg nem hagyják békén, mert nekik feltétlenül tudni kell.

#3: Tudom van aki csak jószándékból, van aki kevésbé, de szerintem azt azért könnyen be lehetne látni, hogy senki nem szereti, ha ezt folyamatosan kérdezgetik tőle. Még ha akarnék is kapcsolatot, akkor se örülnék neki. Csak úgy érezném, mintha valami versenyfutás lenne, ahol egyszerűen teljesíteni kell, mert ez az elvárás. Aztán meg csodálkoznak, hogy miért ugranak bele sokan egy-egy rossz kapcsolatba.

2023. aug. 7. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
És van már barátnőd hm?
2023. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#2 Egy családban nincsenek titkok!
2023. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
A szexualitás magánügy. A barátnő -jó esetben- meg nem csak a szexualitásról szól, szóval ezért kérdezgetik folyton.
2023. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: És az, hogy van-e barátnőm, az miért kevésbé magánügy? Pláne, ha van aki megkérdőjelezi a szexualitásomat barátnő hiányában.
2023. aug. 7. 18:38
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
why are you gay
2023. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!