Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Augusztus 20-hoz közeledvén...

Augusztus 20-hoz közeledvén ti is érzitek a kihűlt lángos, meleg palacsinta finom illatát, a száraz falevelek keserédes, halk zörejét?

Figyelt kérdés
Kérdésem egyéni költői stílusban íródott, hozzátok szólván kedves emberek!

2023. aug. 8. 05:08
A kérdező szavazást indított:
Ennek az évnek is hamar vége lesz!
Bontok egy sörikét, amíg le nem hull az első falevél, mert nem érdekel!
Te egy nagyon irodalmi személyiség lehetsz!
23 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Jövő héten 30 fok lesz. Kár, hogy dolgozom, egyébként mennék strandolni. ☺️ Úgyhogy én még reménykedem, hogy ez az egy hét hideg, mint ami most van, csak eltévedt, és még legalább egy hónapig lesz 30 fok..
2023. aug. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

🌇❤️🌅


☘️

2023. aug. 8. 06:14
 3/18 A kérdező kommentje:
A kenyér ünnepe lesz!
2023. aug. 8. 06:23
 4/18 A kérdező kommentje:
3. De legalább lesz az embereknek egy jól szórakozott napja!
2023. aug. 8. 06:25
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Engem boldoggá tesz ez az idő, nem bánnám, ha nem jönne vissza a 30 fok. Mondjuk úgy 25-27 max. Az a normális nyár, nem a negyven fokos hőguta.


Az augusztus 20. pedig nekem inkább állott főttkukorica, vattacukor, pörkölt mogyoróillat, és a vásári forgatag zaja.

2023. aug. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És a tűzijátékot nem szereted, attól eltekintve hogy az adófizetők pénzéből pár csilliárdba kerül?
2023. aug. 8. 06:52
 7/18 A kérdező kommentje:
7. Kinek mi ugye. Engem ilyenkor már nagyon beindítanak a kenyértésztaszerű dolgok, például a kihűlt lángos, a meleg palacsinta, de akár a frissen sült kenyér is.
2023. aug. 8. 06:56
 8/18 A kérdező kommentje:
Várom a további tippeket, kit milyen étel-ital-nyalánkság, indít be Augusztus 20-a környékén!
2023. aug. 8. 07:46
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

"kit milyen étel-ital-nyalánkság, indít be Augusztus 20-a környékén!"


Fordulj pszichológushoz. Ételfétisről még nem hallottam, de te szerintem az vagy. 🤢


Komolyan, te szexuálisan begerjedsz egy ételre? Te beteg vagy. A kérdést jelentettem.

2023. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szegény moderatorok kapják a melót rendesen
2023. aug. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!