Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezhet a világon olyan...

Létezhet a világon olyan sorozatgyilkos aki 10000 embert ölt meg és nem kapták el?

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 03:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne. A többségük él mint hal a vízben, vezető politikai erőként.
2023. aug. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Az már nem sorozatgyilkos szerintem , és saját maga nem tudna ennyi embert megölni valaki. Nagy hatalmú diktátorok, háborús bűnösök öletnek, végeztetnek ki másokkal embereket. Ők tömeggyilkosok, népírtók, és emberiség elleni elkövetett tettnek minősül. 10 ezernél embernél jóval több embert ölettek már meg egyes politikai vezetők. De nyilván nem erre gondoltál. Szerintem egy sorozatgyilkos fizikai képtelenség hogy ennyi embert meg tudjon ölni, anélkül hogy elkapják. A legügyesebb öngyilkos merénylők se képesek nagy tömegben sem, mert 10 ezer ember rengeteg. Még nagy tömegben sem tartom elképzelhetőnek géppisztollyal sem. Óriási mennyigű töltényt kellene magával vinnie, és utántölteni sokszor. Az emberek elszaladnának amint tudnának.Bár ez sem sorozatgyilkosság, inkább tömegmészárlás. Nagy eséllyel kiérkezne valami kommandóscsapat. Szóval én kizártnak tartom hogy képesek lennének megcsinálni egyszerű sorozatgyilkosok. Vegyünk minden napra 1 embert, az egy évben 365, 10 év alatt 3650 fő. Kizárt, hogy ne kapnák el ennyi idő alatt. Vagy napi 10 fővel közel 3 évig tartana 10 ezer főt meggyilkolni. Minden egységet, szervet, titkosszolgálatot bevetnének, hogy elkapják a gyilkost.
2023. aug. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Itt a top20 is, és amiből kiderül a legtöbb áldozatot 400 fő volt, de nem tudták mindet rábizonyítani. [link]
2023. aug. 11. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Anders Behring Breivik, aki 77 embert ölt meg norvégiában nem volt sorozatgyilkos, hanem tömeggyilkos, így nincs a 20-as listán.
2023. aug. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1%
Csak a gyenge embert lehet megölni. Nálam próbálkozna egy ilyen bohóc nagyon le bőgne. De ezek direkt gyengét keresnek.
2023. aug. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy arra nem gondoltok azzal a nagy eszetekkel hogy a legtöbb ilyen gyilkos azért nem kerül elő soha mert rossz emberbe állt bele és megjárta? Például bele állna véletlenül pont egy maffiózóba esélye nem lenne. Felismerhetetlené szét verné a fejét, aztán ezer darabra szedné és sose kerülne elő a drágalàtos gyilkosotok aki szerintetek legyőzhetetlen. Csak egy példa de sok variáció lehet. Szóval ne magatokból induljatok ki!!!
2023. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 Nem a mi sorozatnyilkosunk senki. Én elítélem, megvetem, embernek se tartom őket, hanem szörnynek, pszichopata férgeknek. Kínzást, majd halált érdemelnének!
2023. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7


Tehát te ugyanakkora emberséggel viszonyulsz hozzájuk, mint ők másokhoz, de ők a szörnyetegek :D


Értem...

2023. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#8 Miért kellene emberséggel viszonyulni hozzájuk, ha több ember halála szárad a lelkükön? Ugyanazt kapnák vissza, amit ők tettek, ez így lenne igazságos. Nem úgy, ahogy a norvég tömeggyilkossal bánnak. Pedig alapjába véve nem voltam halálbüntetés párti. Csak hát van aki megérdemli, ha 100%-osan bizonyítható, hogy ő volt a tettes, és különös kegyetlenséggel végezte ki az áldozatait.
2023. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#9


Ezzel arra céloztam, nyuszi, hogy semmivel sem vagy különb, mint ők, de mégis azt hangoztatod, hogy ők az elítélendő szörnyetegek, de meg az ártatlan mintapolgár, aki megbotránkozik az embertelen erőszakon, de azért halálbüntetést szabna ki rájuk, kínzással egybekötve :)


Még mindig nem érzed a visszásságot, kedves értelmes barátom?

2023. aug. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!