Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha túl garasosko...

Mit csináljak ha túl garasoskodó vagyok?

Figyelt kérdés

A kötelező kiadásokon kívül alig veszek valamit magamnak. Lakbér, kaja, internet, néha egy-egy ruhanemű vagy cipő, ezek is csak ha már kiszakadt a régi, és a legolcsóbbakat veszem. Ezeken kívül alig költök, nem is megyek sehova, szórakozni sem járok. Szabadidőmben otthon leginkább.

A lényeg, hogy körülöttem senki nem ilyen, igyekeznek jönni-menni, esznek-isznak, rengeteg új ruha és cipő, kirándulnak, utazgatnak, autók-motorok, költik a pénzt. Így aztán nem is marad nekik annyi, nekem viszont igen, de ez őket mégsem izgatja.

Lehet változtatni azon ha valaki ilyen beállítottságú mint én?

Hozzátartozik hogy gyerekkoromban nehezen éltünk meg, így megtanultam hogyan kell spórolni. A baj hogy már túlzásba viszem, és erre rámehet a parkapcsolatom is, illetve egyéb szociális kapcsolataim is sérülnek.


F34


2023. aug. 12. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:
30%
A spórolás nem gond, de az ilyen jellegű már igen.
2023. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!