Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért nem tudnak...

Egyesek miért nem tudnak figyelni a kölykeikre?

Figyelt kérdés

Ma egy cseppet kiakadtam. Vásárlás közben az egyik üzletben arra lettem figyelmes, hogy egy 3 év körüli kislány az alsó polcon lévő túróstáskákon matat, majd az egyiket a szájába vette, és visszatette. Anyuka közben meg az Isten tudja mit csinált. Persze az esetet nem látta, a péksüteményt meg megvette valami szerencsétlen, aki nem látta az előzményeket. Ez undorító!

Miért nem lehet figyelni a gyerekre, ha már elcipeli magával vásárolni?


2023. aug. 14. 12:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
32%

Neked meg eszedbe sem jutott volna ott helyben szólni az érintett anyukának, aki mondjuk fél másodpercre másfelé nézett, mert éppen leemelt valamit egy polcról...

Teljesen életszerű, hogy órákkal később egy netes fórumon puffogsz, vegytiszta gyerekgyűlölettől vezérelve.

2023. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tudom, vannak gyerekek, akik csak úgy lelépnek és vannak szülők, akik nem figyelnek eléggé. Ezek kombinációjából lesz az ilyesmi. Diákként voltam tesco pékosztályon, rendszeresen túrták a gyerekek az árut, legtöbbször sehol sem láttuk a szülőt. Most a nyáron az auchanban konkrétan találtam egy 2 év körüli gyereket, egyszer csak ott állt mellettem és követett, bármit kérdeztem tőle, csak kacagott, szülő sehol. Lehet, hogy nem is magyar volt. A biztonságiakhoz vittem, nem tudom, végül mikor lett meg a szülő mert még 2x bemondták míg még ott voltam.
2023. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 A kérdező kommentje:

Első, Na nehogy már én legyek a szar! Elment az eszed? Gondolkozzál már!


Anyuka egy másik soron kóválygott közben, miközben azt sem tudta, hogy hol a gyereke. Az esetet látta egy idős férfi is, ő tette a szélére a terméket, kissé elkülönítve a többitől, de nem annyira, hogy azt valaki ne vegye el. Amikor megkérdezte a kislány, hogy hol az anyukád, az akkor sétált oda a mellette lévő sorból. Nekem meg a fülemen volt a telefonom, mert épp egy ügyfelem hívott amikor beléptem az üzletbe.


Nem alap kellene legyen, hogy vagy beülteted a kocsiba, vagy fogod a kezét a gyereknek? Az ilyen hülyék mellől tudná simán elrabolni valaki.

2023. aug. 14. 12:19
 4/77 anonim ***** válasza:
39%
nem tudom, hova jársz boltba, ahol a túrós táska ilyen magasságban van.
2023. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
84%

Csak most tűnt fel, hogy mindenféle ember van és nemcsak normálisak vannak?

Igen, vannak idióták, akik a gyereknevelésben (nem nevelésben) is idióták.

Szólni felesleges nekik, mert úgysem fognak megváltozni. Inkább még ők háborodnának fel.

2023. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 A kérdező kommentje:

4-es Lidl Pékárus sor 5 méterre a bejárattól, és azonnal ez a látvány fogad... Ez nem gyerekgyűlölet, sokkal inkább az ilyen hülye szülők elleni harag. Egész egyszerűen elképesztő, hogy sokan közülük azt hiszik, nekik mindent lehet, mert életük legnagyobb eredménye, hogy gyereket csináltak.


Egyébként javasolni is fogom a lidl-nél, hogy alsó sorba csomagolt áru kerüljön, pont emiatt. Hátha nem csak süket fülekre talál az ötlet.

2023. aug. 14. 12:26
 7/77 anonim ***** válasza:
17%
Imádom a gyermektelen megmondó embereket, remélem lesz vagy 3 élettel teli vasott kölyköd drága 🤭😉😂😁😘
2023. aug. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:

7-es Már biztosan nem lesz. :)

Egyébiránt nem, nem vagyok megmondóember, de leesett az állam, hogy ilyen van. Eddig sem nagyon vettem el ilyen helyről semmit, mert látom, hogy sokan megnyomkodják, odébb túrják, szóval inkább megsütöm magam az ilyesmit, de az, hogy még össze is nyalja, hát...

2023. aug. 14. 12:31
 9/77 anonim ***** válasza:
95%

7: Ennek mi köze a gyermektelenséghez? Téged nem zavarna, ha az összenyalogatott péksütit vennéd meg? Engem igen, pedig van gyerekem. És én szoktam rájuk figyelni.


Én ruhaüzletben láttam, hogy a gyerek ette sültkrumplit és a zsíros kezével akarta fogdosni a ruhákat. Az üzlet eladói szóltak a szülőknek. Azok meg felháborodtak, hogy hogy mertek szólni.

2023. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 Metionin ***** válasza:
94%
7. Ez nem a gyerektelenségtől függ, a neveletlen, boltban rohangáló, mindent pakoló, fogdosó gyerek egy szülőt is ugyanúgy idegesíthet, sőt. Csomó normális szülőt is látok, akik képesek rászólni a gyerekre, fogni a kezét stb. akkor ennyi erővel ők még jogosabban mondhatják meg a tutit, nem? Elvégre nem lehetetlen megnevelni a gyereket, ha x embernek láthatóan sikerült. Azért ne mondjuk már, hogy az, amit sok gyerek levág egy bevásárlóközpontban, normális.
2023. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!