Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lopnak még mindig...

Miért lopnak még mindig papucsot és pólót a strandokról?

Figyelt kérdés

Ma ellopták nekem mindkettőt.

Nem egy lepusztult, kisebbségi strandról van szó, nagyon is jó hely.

Még soha nem történt velem itt ilyen, pedig jópár éve járok ide.

A bedohosodott törölközőt meghagyták, szépen ki is terítették nekem, mert galacsinban hagytam.

Csak a papucs és a póló kellett.

Nem értem, miért. Annyira szegény, hogy nem tud ilyet venni? Egy meztelen emberről van szó, aki arra várt, hogy végre legyen papucsa meg pólója?

Nyilván ironizálok. De a valós indokot most se tudom.


2023. aug. 16. 02:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sima kleptománia. A lopás kedvéért lopnak, a strand pedig egy remek hely erre. Sajnos...
2023. aug. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig Magyarországon vagyunk, tőlünk is loptak már a Balatonon, szégyen magyarok, azért lopnak mert nekik nincs.
2023. aug. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1x termálban kijöttem a vízből és belebújtam egy oapucsba ami pont olyan volt mint az enyém. Abban a pillanatban egy öregasszon torka szakadtából elkezdett üvölteni, hogy tolvaj és fogják meg! Pedig csak azt hittem, hogycaz én papucsom az. 😁 Mondjuk a nő sem volt százas az biztos!
2023. aug. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem azt hitték otthagytad az egész cuccot a strandon. Muvel galacsinban volt a törölköző.
2023. aug. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jómódú strandon is előfordulhat simán, hogy bemegy az a típus.


Simán megérheti neki. Befizeti a 2500-3000 forintot aztán lop 3 pólót és már vissza is jött az ára mert eladja őket egy ezresért a piacons.

2023. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Még mindig? Csak most (fognak) igazán. 20+% infláció mellett nagyon sokan fognak valóban megélhetési okokból lopni
2023. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a múltkor láttam a lidl-ben h egy öregasszony rakja be a gyümölcsöket a szoknyája alá, előtte nem sokkal meg a penny-ben egy fickót aki kiflit majszolt.
2023. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 A boltban majszolóssal én is találkoztam.


Mondtam neki, hogy vegye meg amit kér és kifizetem neki.

Nem voltak nagy igényei, még én mondtam neki, hogy ne hülyéskedjen már, pakolja csak bátran a kosárba ami kell neki.


Valahogy az ilyen embereket nem tudom megvetni.

2023. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Van, aki cipőmániás: imádja szagolgatni, nyalogatni, masztizni rá.

A pópó pedig? Szereti az izzadt szagot.

2023. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amiért becsöngetnek idegenekhez, aztán elfutnak és lesnek, kijön-e valaki. Adrenalin-endorfin-hülyeség.
2023. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!