Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hatalmas bajba kerültem,mit...

Hatalmas bajba kerültem,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel elindultam vásárolni,és unokatesóm sógora részegen belém kötött,és nekem jött késsel,én fejbe dobtam a kulccsal,és el menekültem autóval. Unokatesóm velem lakik egy udvaron,a sógora bizonyára meg fog engem keresni,mert egy nagyon veszélyes emberről van szó. Mindenkivel haragban van,mert sok embert bántalmazott a saját házában,és én sem leszek kivétel e felől hogy megkeressen,nagyon félek,és aggódom magam miatt húgom és anyám miatt. Egyszerűen kétségbe vagyok esve,és szorongat a pánik. Mit tegyek? Könyörgöm gyorsan adjatok tanácsot
2023. aug. 16. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:
A rendőrök, többször be vitték a rendőrségre de úgy látszik nem tesznek semmit ellene.nem is értem hogyan van még szabad lábon,egy ilyen elvetemült bűnöző 😢😢
2023. aug. 16. 17:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggel óta most jutott eszedbe megkérdezni? Hívj rendőrt, bevihetik garázdaság miatt.
2023. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Lefújod paprikasprayvel, rég fel kellett volna jelenteni .
2023. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy barátod, akikhez elmehetnétek anyukáddal, meg a húgoddal?


Az a baj, hogy ebben a tetű országban mindent magadnak kell megoldani, mert a rendőrség semmit nem csinál, amíg vér nem folyik, de akkor meg már általában késő. Nem az ő hibájuk, szarok az utasítások, amiket követniük kell.

2023. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy van szabadlábon, hogy te sem tettél feljelentést, mégis mi alapján csukják le.
2023. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyot hibáztam azzal,hogy nem tettem feljelentést
2023. aug. 16. 21:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!