Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kire mondják azt hogy titokzatos?

Kire mondják azt hogy titokzatos?

Figyelt kérdés
Nekem hasonló megjegyzéseket szoktak mondani. Ez baj?

2023. aug. 19. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem baj.


***

Titokzatos az,aki keveset,vagy semmit nem árul el magáról,vagy az életéről. Nem sokat lehet róla tudni,még a közvetlen hozzátartozói sem ismerik eléggé.

***

Szerintem nem baj,ha kicsit titokzatos vagy. A titokzatos emberek felkeltik mások figyelmét.

2023. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen vagyok, de nem mintha érdekelnék másokat komolyabban emiatt. Felszínes érdeklődést sokan mutattak már felém, most is van rájuk példa. Ettől a gondolattól sokszor rossz hangulatom lesz.
2023. aug. 19. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az egyessel, de picit átfogalmaznám a definíciót. Attól, hogy valaki keveset árul el magáról, még nem feltétlenül kelt titokzatos képzetet. Kell az is, hogy időnként meglepő dolgok derüljenek ki, vagy legalábbis sejljenek fel.


Vannak olyan ismerőseim, akik nem beszélnek sokat magukról, de cseppet sem titokzatosak, csak csendesek. De pl volt olyan főnököm (IT, igazgató), akiről céges bulin figyeltük, hogy milyen profin főz. Kiderült, hogy eredetileg szakács. Máskor bekönyörögték csocsózni, és agyonverte a fél bandát, akkor derült ki, hogy versenyszinten nyomta huszonéves korában. Róla sokat sustorogtunk, hogy vajon mik rejlenek még a pókerarc mögött.


Szóval szerintem a titokzatos ember nem az, akiről keveset tudsz, hanem az, akiről tudod, hogy egy csomó dolgot nem tudsz róla.

2023. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából ilyen is volt, sokszor a számomra legapróbb dolgaim ha kitudódnak, akkor megemlítik mások hogy ezt sose nézték volna ki belőlem, mert sose mondtam. Vagy egyszerű válaszaim, reakcióim, poénjaim döbbentenek meg másokat jó értelemben.
2023. aug. 19. 23:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor úgy gondolom, fény derült a rejtélyre. :)
2023. aug. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barkire. Macskaszemei vannak, ugyanazt csinalja, mint masok, de o titokzatos. Pl.
2023. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!