Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek voltak a legnagyobb...

Milyenek voltak a legnagyobb csínytevéseid gyerekként amikor anyu nincs ott?

Figyelt kérdés
Vagy kamaszon vagy a gyereked ami kb anyagi kárral járt.

2023. aug. 21. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb tüzijátékot bele raktam a ház csatornájába és felment a tetejére. (Emeletes ház).. és nem volt szándékos, de ahogy durrant a csatorna azzal a lendülettel szakadt is le.


Szalmabálát belegörgettünk a folyóba, hogy csókázzunk rajta.


Felborogattuk a határban a vadászleseket.


Elhagyott épületeket rongáltunk meg a határban. Igy is romos volt meg minden, de pl egy helyen kiütöttük a falat is. (Ha már ablak és ajtó nem volt)



Szégyentelen rossz gyerek voltam kamasznkoromban. (Kb 13-15 taján.)

2023. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor.. 😀

Beleállítottam egy körzőt egy gyerek hátába.

Petárdát dobáltunk postaládákba, kukákba, lépcsőházakba.

Graffitiztünk.

1x kiütöttem a csepeli hév ablakát ököllel.

Telefonbetyárkodás vég nélkűl..

Folytassam? 😁😁

2023. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám kifejezetten csinytevesnek. De például tetszett, hogy a kulccsal nyílik a zár és én is megpróbáltam, mondjuk én hajcsipeszt dugdostam a kulcslyukba (az idősek rögzítették hajcsipesszel a hajukba azt a hajcsavarót, amitől göndör lett a hajuk) .

Hát beleesett a csipesz a lyukba és pedig tudtam, hogy nagyon ki fogok kapni. El is bújtam este a takaró alá, mikor tudtam, hogy a mama megy bezárni az ajtót.

A másik pedig, hogy imádtam labdazni, elég nagy volt az előszoba és ott játszottam. Nagyon szép csillár volt font, hát ripityára törtem a labdammal. Borzasztó volt.

2023. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miközben nagymamám a szomszéddal beszélgetett a kapuban, addig én az udvaron a melléképületek festéséhez előkészített mésszel vagy festékkel lefestettem a fekete kutyánkat, mert sokszor hallottam, hogy nyáron nem jó feketében lenni. Gondoltam, akkor nyáron legyen fehérben csóri kutya...

Szegényt anyám alig birta lemosdatni mikor hazaért munkából. Mentségemre szóljon, én jót akartam.


Aztán szintén általános sulis lehettem még, mikor tyúkhús levest akartam főzni anyuéknak. De persze nem vágtam le a tyúkot, csak elkaptamnés neiálltam kopasztani..

Elég szeles idő volt, csomókban állt a kerítésem meg körülöttem a toll, aztán a tyúkocska egyszer csak valahogy elszabadult, átvergődött a kerítésen és világgá szaladt.

A dicséret ismét elmaradt.

2023. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tesóval összetörtünk egy doboz tojást. Tesóval levettünk egy nehéz ajtót.

A tesó lány:).

2023. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elloptam egy fülbevalót, mert kíváncsi voltam, tudok-e lopni.

Bántani akartak az osztálytársaim, beszaladtam egy boltba, kiküldtek, hogy ha nem vásárolok, akkor takarodjak ki, ez nem buszmegálló. Kicsi vállalkozás volt. Nagyon csúnyán elvertek aznap az osztálytársak. Másnap arra mentem, átfordítottam a nyitva táblát zárvára. Egész nap nem vették észre, nagyon jót röhögtem, azóta se bántam meg.

Szomszédunk megmérgezte a környékbeli kóbor macskákat, mert beleszartak a virágoskertjébe. Mérges voltam emiatt, de aznap tanultuk a pun háborút, ahol a rómaiak felszántották sóval a megvert területet. Találjátok ki, ki vásárolt sót az összes létező zsebpénzéből, várt hajnal kettőig, és ásta fel sóval a nyomorult picsa virágoskertjét? A 12 éves énem. Mondjuk az gáz volt, hogy reggelre leesett az első hó, és mindenhol volt 15 centi, csak a szomszéd virágoskertje virított feketén. De utána ott semmi nem nőtt két évig.

2023. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sarat dobáltunk fel a panelház oldalára, meg suli udvaron száraz fűcsomókat a sulival szomszédos olcsó szálloda ablakaiba.

Ilyen robbanós hagymát (Ördög patron vagy mi a neve) szórtunk ki a panel ablakából, az alsó szomszéd meg nyitotta ki az ablakot hogy mi ez a csattogás... xDD

2023. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Még kb 20 éve mikor nagyon kis gyerekek voltunk sokat bandáztunk... Egyszer a vasút átkelőt jól megdobáltuk kövekkel, aztán egyszer csak jött a vonat...


Na nekem akkor olyan félelmem lett hogy kisiklik szegény vonat, végül kis döccenéssel

tovább ment, de jó ideig a közelbe sem mentem

2023. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!