Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki lenne valakit kikövetnem...

Ciki lenne valakit kikövetnem Instagrammon?

Figyelt kérdés

Bekövettem egy lány Instagrammon, privát volt a profilja, és a kis kép alapján jól nézett ki.


Visszakövetett, és be is lájkolta 4 képemet, viszont amikor megnéztem a profilját, rájöttem, hogy a kis képe eléggé megtévesztő volt, és annyira nem is néz ki jól, plusz van pasija is, nem értem ezért, hogy pl mit lájkolgatott, a lényeg, hogy kiakarom követni, de nem akarok olyannak tűnni, mint aki csak követőket gyűjt :D


2023. aug. 29. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kövesd ki, ha nem érdekel.
2023. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
*sóhajt
2023. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
:D
2023. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy úgy tűnjön, mintha csak kövrtőket szeretnél, akkor töröld őt a követőid közül. Aztán kövesd ki.
2023. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%

Hogy merészeli lájkolni a képedet, ha van pasija, nem szégyelli magát ez a züllött erkölcsű nőszemély?! Abcúg, pfúj, le vele,undorító ribizliiiii!


Arra még nem gondoltál, hogy egy kép lájkolásával nem téged lájkolgat, hanem a képedet, esetleg, hogy a lájkolás nem szerelmi vallomás, még csak nem is flört, hanem csak egy szimpla gombnyomás? Talán a az életben kéne élni, nem a neten.

2023. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!