Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szeretsz és mit utálsz...

Mit szeretsz és mit utálsz Budapestben?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem: sokkal több lehetőség van a vásárlásra, mint az én városomban

Nem szeretem: koszos, büdös, tömegnyomor, órákat el lehet tömegközlekedni A és B pont között a városban, mindenféle ember megtalálható ott, korrupt

2023. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

A családomat, a gyerekkori emlékeimet, ott élő barátaimat.


Egyéb pozitív dolgok: munka szempontjából sok lehetőség van magyarországi viszonylatban, vannak programok, jó az éjszakai közlekedés.


Nem szeretem: nem elég biciklis város, túl nagy, túl büdös, koszos, sok a hajléktalan, sok a plakát

2023. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív: szép régi épületek, sok lehetőség (munka, vásárlás, szórakozás stb), jó tömegközlekedés


Negatív: zaj, büdös, szemét, agresszív csövesek, szar-húgy mindenütt, tömeg

2023. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szeretem: nagy, mozgalmas, izgalmas, rengeteg lehetőség a vásárlásra, kikapcsolódásra, szórakozásra, minden könnyen megközelíthető onnan.

Csak egy példa: jelenleg vidéki városban élek, kb. 80 km-re a szüleimtől. Bp 140 km-re van tőlük. Bp-ről sokkal könnyebb eljutni oda, autópályán, kényelmes busszal. Innen ugyanannyi idő, de a legótvarabb ócskadék busszal, tele c-typpal, behányok, bemegyünk minden szutyok faluba stb. Katasztrófa.


Hátrány: Bp-en iszonyat büdös van, mocskos, koszos, szó szerint émelygek. Itt a természet karnyújtásnyira van, friss levegő, madárcsicsergés.

2023. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szeretem: az éjszakai élet (sok jó szórakozóhely, bárok), szép épületek.


Nem szeretem: lehetne írni ezt a tömeg-kosz-bűz triót, de ez minden nagyvárosban megvan, jártam már a legtöbb európai nagyvárosban meg New Yorkban, Los Angelesben, és szerintem Bp egyáltalán nem vészes ezekhez képest.

2023. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

#5

A kérdés az hogy “mit utálsz”, nem az hogy “vajon miben rosszabb mint más nagyvárosok”. :D utálom a retket, majd ha elmegyek los angelesbe akkor ott is utálni fogom.

2023. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 jó, de ez most olyan dolog, mintha a “mit utálsz a melegben?” kérdésre azt válaszolnád, hogy a meleget. Nincs nagyváros koszos büdös részek meg tömeg nélkül, de ezen az obvious tényezőn kívül van valami, amit kimondottan Budapestben utálsz? Az nem túl izgi, ha leírják itt huszonötször, hogy a koszt.
2023. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Kimondottan utálom pesten a putrit. Tökmindegy hogy máshol mi van. :D

2023. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Budapest 2010 óta lejtőn van. Koszos, undorító, lepusztult pocegodor.
2023. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!