Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan birkóztatok meg azzal,...

Hogyan birkóztatok meg azzal, hogy le vagytok maradva az életkorotokhoz képest?

Figyelt kérdés

Már 30 vagyok, a tükörbe nézve megijedek és egyre több a testi nehézség.

Ugyanakkor még junior vagyok a szakmámban, nem sikerült hatékonyan pénzt félretenni, szingli vagyok, még most szeretnék kimenni 1-2 évre külföldre, a sportban se tudom elfogadni, hogy nem fogom elérni, amit akarnék (itthon valahogy nem jó a hozzállás a hobbisporthoz, idősebb emberekkel kapcsolatban sem és ez magával húz sajnos).



Eközben rég ismerkedni kellene és családot alapítani, mert a felén már túl vagyok.


Mi van ilyenkor?


2023. szept. 2. 17:59
1 2
 1/12 Metionin ***** válasza:
55%
Ne hasonlítsd magad másokhoz és annyi.
2023. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kitana. ***** válasza:
59%
Nem foglalkozom ilyesmivel, nem kötök életkorhoz dolgokat.
2023. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Leszarom.
2023. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem aktív tevékenység, hogy "másokhoz hasonlítjuk magunkat", hanem észrevesszük, mások hogyan fejlődnek - és ha fáj is, akkor is az élet alapja ez körülbelül.


De itt erről szó sincs.


Itt arról van szó, hogy kicsúszom az időből - a párválasztás, gyerekvállalás terén.

Mint ahogy a sport terén kicsúsztam, úgy az egész életben mindenből ki fogok így csúszni.

2023. szept. 2. 18:35
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Minek akarsz gyereket? Erre a világra???
2023. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Az az aktív tevékenység, hogy ezen pörögsz. Egy dolog, hogy észreveszed, de az már a te döntésed, hogy ezen akarsz e vergődni.
2023. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Valaki, aki hasonlóan érintett, hogyan kezeli?



Vagy szorítsam vissza a sportot normális felfogásra és mennyiségre? HOGYAN?

Igenis ismerkedjek?


Legyek öngyilkos?



Mit tegyek mégis?

2023. szept. 2. 18:44
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Vagy ne akarj gyereket, és fellélegezhetsz. Mindenre lesz időd és pénzed.
2023. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6


Amúgy igen, a megoldásig szeretnék ezen "vergődni".

2023. szept. 2. 19:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pl egyetem msc végeztem és elso munkahelyeken raàjöttem h lofszgoz sem errtek, es igy kb 8 év lemaradàsàban érzem maga. Ugy oldom meg h osszeszedtem a legjobbszakmai sngol konyveket es megtanitom magamnsk smit egyetemen enmsikerult. Latom h szep szakma, igy megeri bele energiat fektetni, úgy élvezhető tervezni dolgokat h a értrsz hozzà... Szóval a lemradàst be kell hozni es akkor boldogsag lesz
2023. szept. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!