Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyermekbántalmazókat,...

A gyermekbántalmazókat, gyilkosokat, pedofilokat a női börtönökben is kicsinálják, ha nem figyelnek az őrök?

Figyelt kérdés
A férfiről ezt hallottam, olvastam.
2023. szept. 10. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sejtettem. Évekig dolgoztam férfiként sok nő között. Az alapján olyan lehet ott bent, legalábbis a fenti kategória számára tuti, mintha már itt a földön elkárhoztak volna...
2023. szept. 10. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre olyan halálesetk szivàrognak ki hogy 20 eves kis suttyó drogosokat nyírnak ki legelőször.

Nem egy huszonéves könnyű drogos hal meg már vagy előzetesben vagy bent ölik meg.

2023. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekik ugyanúgy pokol lesz odabent az életük, igen. Ebben nincs különbség a női és férfi börtön között.

Viszont biztos forrásból úgy tudom, hogy sokszor pont a női börtön a kegyetlenebb, nagyon durván kikezdik egymást a normál rabok is. A legapróbb dolgokon is megy a fenyítés és terror.

2023. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!