Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » En miert nem vagyok benne a...

En miert nem vagyok benne a szakos messenger csoportba?

Figyelt kérdés
Ertem en pont nem voltam golyataborba, de vannak meg ilyenek, oket megis beveszik mindenbe, es az osszes online konyvet (mar ha van) oda kuldik.. de orulok hogy senkinek nem esik le hogy nem vagyok ott, pedig mar boven tudjuk egymas neveit igy 2.hetre.. ja es mivel nem vagyok veluk joba/se beszelo viszonyba gaz szolni meg amugyis az lenne..
2023. szept. 12. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Benne van a válasz a kérdésben: "En miert nem vagyok benne a szakos messenger csoportba" ---> "nem vagyok veluk joba/se beszelo viszonyba"


Ezért. Ha te sem vagy másokkal szóba állni, ne várd el hogy ugyanezt viszonozzák.

2023. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat ha kerdeznek vagy beszelnek nekem valaszolok nem vagyok egy bunko ember... de kur*vara nem lehet egy mar osszeallt tarsasagba becsatlakozni, es en nekem nem is megy, antiszoc szemelyiseg vagyok
2023. szept. 12. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
2. Akkor tulajdonképpen mi a bajod? Miért írtál ki erről kérdést, ha tudod a választ és ráadásul még nem is akarsz csatlakozni hozzájuk?
2023. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Egy kérdést kellene csak kierőszakolni magadból, amiben szólsz hogy adják meg a nevét, vagy küldjenek meghívót, vagy vegyenek fel. Ez 1-2 udvariassági körrel sem több 3 mondatnál.

Nem igaz, hogy nem lehet becsatlakozni, csak tenni kell érte. Ha nem akarod, akkor viszont ne a többieket hibáztasd.

2023. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A csoportba azert csatlakoznek mert muszaj, ha nem kuldenenek oda semmit nem erdekelne en egyedul nagyon jol megvagyok..
2023. szept. 12. 16:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Messenger csoportba szerintem nincs meghivo, de meg a nevet se tudom..facebook csoportba semmi nincs felrakva
2023. szept. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!