Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek,akik legolcsóbban...

Emberek,akik legolcsóbban szoktak ruhát venni! Ti hol vásároltok/rendeltek?

Figyelt kérdés

Akarok rendelni valahonnan pár pólót,stb.

Ugyanis már pár szakadt,a munka megette,némelyik nem mai bútor.

De nem akarok egy sima egyszínű pólóra kidobni egy napi fizetést...


2023. szept. 14. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szabadka.
2023. szept. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én általában kivárom a jobb akciókat Bonprixen vagy About Youn.
2023. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Shein, de olvasd el a véleményeket, mert teljesen lutri, hogy valami meglepően jó minőségű (az árához képest), vagy egy 100% műanyag fos.

Turkálók, bár ott is inkább női ruházat van (nemet nem írtál), meg szinte minden mintás, és sok a hitvány minőségű anyag ott is.

Ha egyszerű, egyszínű pamutpólókra vágysz, tescoban, vagy valamelyik piacon is érdemes lehet szétnézni.

2023. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bonprix és néha a Lidl-ben is vannak jó dolgok, pl pont mostanában vettem 1200 Ft-ért egy futónadrágot :O.
2023. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lidlben vettem a vízhatlan, karra illeszthető futó telefontokom, nagyon alulértékelt hely. Jobb a cucc, mint amit ötször annyiért vettem sportboltban.
2023. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kínai bolt,én elégedett szoktam lenni velük. szép cuccok, baráti(bb) áron, és tartósak is, anyaguk is jó, pamutos
2023. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Háda, egyéb használt ruha boltok, piac

Shein, temu, bár utóbbinak most vannak kártyaadat lopásos botrányai

jan. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kilós Háda, Shein (amikor akciós).

Hádában veszem a legfaszább cuccaim. Sokszor még az eredeti cimke is rajta ban, mert valahogy újonnan megy a turiba és blúzokat veszek pár száz ft ért, nadrág max 2000.teljesen jók. Senki meg nem mondja, honnan van, de amúgy sem érzem cikinek hogy turis ruhát veszek. Sheinen meg ugye új, ha még akciós is, akkor ugyanilyen potom összegekért kifoghatsz szép darabokat.

jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kínai már piszok drága a minőség meg fos. Leszoktam róla teljesen. A turizás időigényes, de megéri.
jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!