Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy telik/telt a hétvégéd?...

Hogy telik/telt a hétvégéd? Hogy érzed magad?

Figyelt kérdés

#hétvége, időtöltés, hangulat
2023. szept. 24. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Fáj a torkom, de nincs nálam gyógyszer, így szenvedősen, estére érek haza, akkor indulhat az intenzív kúra. Közben gyűjtöm az erőt, mert hétrőn korábban kell bemennem és azzal kezdeni a napot, hogy kirúgok valakit
2023. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Sz*rul.


Sz*rul.

2023. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1, #2, Köszönöm a válaszaitokat, mielőbbi gyógyulást kívánok Nektek!
2023. szept. 24. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól telne, ha nem nyomasztana az az érzés, hogy nem vagyok felkészült a jövő hétre az egyetemen. Ott akarom hagyni, mert nincs miatta pénzem és őrlődök. Minden tevékenység kellemesebb volt, mint agyalni a feladatokon, ezért sok pótcselekvésem volt. Emiatt rémes bűntudatom van, hajnalban kell kelnem, és most ebben a pár órában próbálom behozni az egészet. Édes a gondolat, hogy kiiratkozom, de nagynevű egyetem amire évekig vágytam, nem tudom hogy ez csak kezdeti nehézség, vagy elmúlt ami elmúlt.
2023. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Kitartást kívánok!
2023. szept. 24. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nap munkával telt, sajnos megint :/ Szerencsére nem volt húzós, bár hosszú igen; 12-14 órát sikeredett megint dolgozni..

Nem volt valami jó kedvem akkor, mert a munkatársak körül nem egy dráma volt/van a napokban. Most egy fokkal talán jobb a hangulatom, de még lehetne jobb is.

2023. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os a válaszod.
2023. szept. 26. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!