Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennek van valami valóságalapja...

Ennek van valami valóságalapja? Releváns információ ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Facebookon egy eltűnt személyt kereső poszt alatt olvastam egy kommentet. Ez egy 2 éves hozzászólás volt ugyan, bár ennek túl nagy jelentősége nincs.

Hergelés lenne, vagy valós?


"Nemrég robbant ki egy évtizedek óta zajló botrány.A föld alatt 200 méterre óriási alagútrendszerben elrabolt,gyerekek, tinédzserek, nők éltek és sokakat felhoztak-sokakat holtan találtak..Csonkitott csecsemők,megkínzott fiatalok és napot soha nem látott(ott született)gyerekek..Folyik a DNS vizsgálat a megtalaltaknal,a tetemeken.Ezeket a gyerekeket a pedofil hálózat használta de sokkoloval is kínozták őket mert azt gondolták hogy az utánna lecsapott vérüket megíva megorizhetik a fiatalsagukat.Borzalmas és hihetetlennek tűnik de itt ahol élek (Hága)is megtalálták ezt az alagutat és emberi kinzasra alkalmas eszközökkel volt tele.."



2023. szept. 27. 14:46
 1/6 Metionin ***** válasza:
85%
Kamu de amúgy száradjon el, aki ilyeneket odaír egy eltűnt személyt kereső poszt alá...
2023. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem, de pár tucat megosztás után már tényként fognak beszélni az ilyenről.


Amikor még nem volt Facebook, akkor is különböző fórumokon terjedtek a hasonló álhírek. Ha megkérdezed, hol hallotta, akkor annyit mondanak, hogy egy ismerőstől van. Nem lehet visszakeresni, ki találta ki.

2023. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nope, ez baromság.
2023. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Vannak pedofilok? Vannak. De miért kéne bárkit 200 méterrel a föld alatt tartani? Mi értelme?
2023. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként hozzátenném, csak hogy a 200 métert kontextusba helyezzük, hogy a metróvonalaink 25-40 méter mélyen futnak, de még a Rákosi atombunker is (F4 objektum) csak 34 méter mélyen van.:D


Érted, egy atombunkert nem ásnak le ötödannyira mélyen sem, mint egy pedofil bunkert:D Persze:D

Az meg köztudott, hogy a pedofiloknak van fúrópajzsa és feltűnés nélkül tudják üzemeltetni egy nagyváros alatt:D

2023. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szkeptikusan álltam én is az egészhez, mikor ma szembejött ez a komment... Nekem se volt kerek a dolog....
2023. szept. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!