Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az előnye, és mi a hátránya...

Mi az előnye, és mi a hátránya a népesség cserének Európában? Te örülsz neki?

Figyelt kérdés

London, Párizs, Bécs, Berlin, és még sorolhatnám tele van muszlimokkal, kínaiakkal, arabokkal, négerekkel stb.

Felülsz a buszra és kevesebb fehér embert látsz, mint "feketét".


Mi az előnye, mi a hátránya, és meg tudnád szokni, ha Budapesten is így lenne?


2023. szept. 28. 23:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
34%
Nekem jó érzés a változatosság, sokkal szívesebben sétálok Debrecenben vagy Budapesten, mint a kisebb vidéki településeken. Ott is lehetne színesíteni a lakosságot. Tök hervasztó, ha mindenki egyforma.
2023. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
21%
Nem örülnék neki, és csak hátrányai lennének, ha pl a saját országunkban is kisebbségben lennénk mi fehérek. Európában sem tud az összes nép integrálódni. Hozzák magukkal a kultúrájukat, vallásukat. Dolgozni nem mindegyikük szeret, kivéve a kinaikat. Na meg persze gyorsabban szaporodnak, és egy idő elteltével elnyomnák a fehéreket.
2023. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
13%

1

akkor is így gondolnád ha megerőszakolna egy benga feka?

2023. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%

3-as, honnan veszed, hogy pont egy "benga feka" erőszakolná meg?

Barátnőmet egy magyar egyetemi városban (ahol azért elég sok a külföldi diák akik "nem fehérek") pont 2 magyar srác erőszakolta meg 🤷🏻‍♀️

2023. szept. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
25%

Aki örül neki, az menjen lakni velük. Éljen velük, barátkozzon velük. Talán befogadóbbak is. Menjen, költözzön össze velük.


De ne a liberálisokkal, hanem tényleg velük, aki bevándoroltak. Ha más nem, hát majd ő segít beilleszkedni nekik.

2023. szept. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%

Igazából szerintem is jó, hogy valamennyire színesedik a társadalom, ha belegondolunk Magyarországon is többször voltak "újratöltések" a népességben amikor fogyóban voltunk.

Nekem az a tapasztalatom, hogy akik pl tanulni vagy dolgozni jönnek ide próbálnak beilleszkedni a társadalomba, nem bűnöznek össze-vissza ahogy kedvük tartja.


Magyarországon úgy sem lesz olyan, hogy teljes kisebbségbe szorulnak a magyarok, annyira nem szeretnének ide jönni a külföldiek, hiszen náluk az elsődleges célpont továbbra is nyugat- vagy észak-europa

2023. szept. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
30%

4

aha és ezért az összes fehér gonosz és színesíteni kell a lakosságot. menjél afrikába lakni a majmokkal ha ennyire szereted őket

2023. szept. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
26%

#4 AZért más egyetemisták, meg bevándoroltak között lakni.


És nem mindegy a város sem. Dél-magyarország nem mondható civilizáltnak. Akkor sem, ha mindenki b*zi lesz. Sőt, csak növeli a különbségeket, és sok esetben a b*zik a leghangosabbak, legantiszociálisabbak, ki akarnak tűnni a tömegből.

Undorítóak.

2023. szept. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
39%

#4


Statisztikák szerint 4-6szor annyi nemi erőszakot követnek el a fekák és a muszlimok Európában.


Egyébként őrületesnek tartom, hogy a nyugati országok gyakorlatilag feladják többezer éves kultúrájukat, génkészletüket, biztonságukat, a közjót, a gyerekeik jövőjét, azért hogy egy hangos liberális kisebbség nehogy lerasszistázza őket. 10 éve még én is hülyének néztem aki lakosságcseréről beszélt, és én akkoriban nagyon szerettem nyugati nagyvárosokba járni, Svédországba, Németországba főleg. Ma rájuk sem lehet már ismerni. Teljes őrület. És mennek a kampányvideók muszlim beszélőkkel, arab felirattal a köztévében hogy "Az új svédek kikövetelik maguknak a teret". Közben meg minap is 9en haltak meg gránátos bandaháborúban Stockholm környékén. Naponta egy cikk hogy hogy gangrapeltek meg menekültek német, svéd, dán tinilányokat seprűnyéllel.

És a nők 70%a még mindig erre szavaz. Komolyan, én, 50 országban járt, kanadától USA-n át több országban élt, akadémikus, cégvezető, ott tartok, hogy talán hülyeség volt a nőknek szavazati jogot adni, mert egyértelműen a pusztulás felé tolják a többezer év alatt felépített nyugati civilizációt a szociális érzékeny öngyilkos hozzáállásukkal. Számomra teljes őrület. Köszönöm, hogy meghallgatták az éjszakai hisztimet. :D

2023. szept. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
58%

Ja, igen, bevándorlási és születési statisztikák szerint a német nagyvárosok lakásságának harmada 2040-re muszlim lesz. És a német kormány most is 300 millió forinttal támogatta a muszlimtranszport NGO hajókat afrikából. De nem lakásság csere és invázió. Csak a rasszizmus, aki ezt gondolja. Szemeket behunyni, szopóálarcot felcsatolni, és nagyra tát.

Engem külön bosszant, hogy végül nem háborúban bukjuk el európát a muszlim invázió ellen, hanem trójai falovak ellen.

2023. szept. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!