Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet már olyan...

Miért nem lehet már olyan embert találni egyáltalán, aki nyitott lenne az írogatásra?

Figyelt kérdés
Ja és nem itt az oldalon arctalanul, névtelenül, hanem akiről tudom is kicsoda látok róla képet meg ilyenek. Facebookon leginkább. Miért nem lehet senkit találni?
2023. szept. 30. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert a fb meg nem arra való h idegenek rám írkáljanak
2023. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

Miért ne lenne arra való?

De, arra IS való.

2023. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert az ismeretlen ráirogatók többségéről előbb-utóbb kiderül hogy nem csak "irogatni" akarnak és nem is feltétlenül azok, akiknek kiadják magukat. Ha ez eddig nem lett volna neked világos.
2023. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

98%a az embereknek nem viseli jól ha idegen rá ír főleg , mert " szép vagy a képen, helyes vagy" és?


Meg rám keres, mert kolléga stb azt akkor jelölget.... a fb először privátabb dolog volt nem úgy, mint most h azt is kiteszem mit hol iszok szarok hugyozok.


Nekem nincs évek óta fb. Mindenki ott kotorászott. Voltunk X helyen nem tettem ki aztán jött a " mi van nem vótá" kérdés az volt az utolsó

2023. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

"Ja és nem itt az oldalon arctalanul, névtelenül, hanem akiről tudom is kicsoda látok róla képet meg ilyenek."

Ja, ha már ilyen előszelektálások és előfeltételek vannak, akkor kicsit erősnek érzem a kérdés alapfeltételezését, főleg az egyáltalán kifejezést. Egyébként a facebook másra való, és a világ is megváltozott, bezárkóztak az emberek. Ott a valós profilokkal a többség ezt a jelenkori zárt szemléletet fogja képviselni. Arról nem is beszélve hogy rengeteg lett az átverés és lehúzás, tehát a legtöbben a kéretlen megkeresésről is negatívra fognak asszociálni = nem írnak vissza.

Amúgy segítek, ha elengeded ezt hogy név arc stb, akkor igenis lehet még a mai napig is "írogatni" emberekkel. Csak sokszor fórumokon, chatoldalakon, stb. Pontosan erre valók, és a mai napig megvannak, még ha némileg csökkent is a létszám.

2023. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Mert nem írogatni kell.

Ha gondjaid vannak a kommunikációval akkor szakemberhez fordulni és beszélgetni olyanokkal, akik ismernek. Szóban.

2023. szept. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az irogatni szó... annyit jelent j ha én uncsizgatok akkor irogatok a Marival, mert csak úgy...de egyébként nem érdekel, nem is akarok vele találkozni meg ő se ismer az kamuzgatok amit akarok...
2023. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Es mirol akarsz irogatni masik emberrel kerdezo?
2023. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

„Heló bébi, Józsi vagyok, akarsz egyet huncutkodni?”

2023. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert ennek nem igazán van értelme.

Igaz itt "ismertem" meg 2 embert is: az egyikkel így írogatunk (még az életben nem találkoztunk személyesen), a másikkal ritkábban írunk, 1* nem is tudtunk egymásról, hogy találkoztunk egy helyen.

Nem tartom amúgy értelmét az egész ilyen tevékenységnek...

2023. szept. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!