Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Uszoda/strand női...

Lányok! Uszoda/strand női zuhanyzójában ti mennyire vagytok szégyenlősek egymás előtt pucéran? 👙 (Korotokat is írjátok le!)

Figyelt kérdés

Pasiként azt tapasztaltam, hogy nálunk vegyes a kép: sokan le sem tusolnak, valaki gatyában zuhanyzik, törcsi alatt veszi át a gatyáját, szégyenlős. Valakinek pedig természetes ilyenkor a meztelenség és akad pár olyan is, aki kicsit már túlzásba is viszi és flangál le-föl himbálózó farokkal. Általában talán az idősebb korosztály lazább, a fiatal srácok fele viszont nem mer még a haverjai előtt sem meztelenre vetkőzni.

Nálatok mi a helyzet odaát a nőiben...?



#strand #uszoda #Női tusoló #Női öltöző
2023. szept. 30. 18:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%
Egyaltalan nem vagyok szegyenlos
2023. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Pasi vagyok, rendszeresen járok úszni. Nem vagyok szégyenlős, simán átöltözök, lezuhanyzok mások előtt is, nem zavar. Viszont tény hogy sok meleggel találkozom akik azért járnak uszodába hogy az öltözőben faxokat nézzenek.
2023. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Kezilabda edzes utan mindenki zuhanyzik. Altalaban fehernemuben varakozunk szabad tusolora, majd levesszuk es besetalunk. Senki nem takargatja magat.


Konditeremben mar sokkal vegyesebb a kep.

2023. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok már nem szégyenlősködöm de nem nézek oda a többiekre.
2023. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
ok azert nem szegyenlik magukat mert csinosak XD
2023. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Semennyire

Mit szégyeljek

Ugyan olyan csak a keret más

N29

2023. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

S azok a nők, akik levetkőznek, milyen arányban vannak simára borotválva/gyantázva?

Ezt meg szokták figyelni egymáson?

2023. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

En is használom törcsinek 😀

32 (hetero) F

2023. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
82%
Nem vagyok szégyenlős egyáltalában.
2023. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Férfiként én is megfigyeltem hogy sokan gatyában sokan meg egyáltalán nem.tusolnak

Kevesen vannak.akik.rendesen meztelen tusolnak és nem szórakoznak a törcsi alatti átöltözéssel

2023. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!