Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Andrea vagy Dóra név tetszik...

Andrea vagy Dóra név tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 07:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
Az én gyerekem Kitti lesz, mert több olyan híres és civil Kittit ismerek, akiket kedvelek. Plusz a kitty angolul kiscica, én meg nagyon macskás típus vagyok a férjemmel együtt. A NER lovagokat meg utáljuk, ez van. :)
2023. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Magas hangrenden gondolkoztál esetleg? Mert ezt a szót fogja a legtöbbet hallani, lehet, hogy vidámabb lenne, ha nem mélyhangzású az a szó. ... Mondom Balázsként... :D
2023. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Egyik sem de az Andrea nagyon csúnya nekem
2023. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
Dóra. És nem azért, mert engem is így hívnak, hanem mert az Andreáról egy férfias típusú módon elhízott, széleshátú, két centis őszes hajú leszbikus földrajztanárnő jut eszembe (elnézést kérek minden Andreától, és minden férfias típusú módon elhízott, széleshátú, két centis őszes hajú leszbikus földrajztanárnőtől), míg a Dóráról a Dóra a felfedező. De persze azt is megértem, ha valakinek a jachton hellkávét szürcsölő Nemzeti Díszfeleség, vagy a Könyvdadráló Néni jut eszébe, kit milyen benyomások érnek az életben.
2023. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Dóra, de az Andrea sem rossz, főleg Andinak becézve.
jan. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Andrea
jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!