Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Áltánosságban mennyire lehetne...

Áltánosságban mennyire lehetnek elfogadóak az emberek ilyen tekintetben?

Figyelt kérdés

Pár hete be kellett mennem a sürgősségire (Bp.)


Fiatal ápolónő, csinos, jó alakú, arcra is szép, igaz, látni, hogy semmit nem bízott a véletlenre (szájfeltöltés, tetovált szemöldök, műszempilla, szilikon cicik, bár tényleg nem volt az a visszataszító műhatás, még az ízléses kategória).

Közelről picit fura volt az arca, aztán mikor hallottam a hangját, volt egy sejtésem, majd a kolléga férfinéven szólította.


Igazából egy kicsit meglepődtem, de így ennyi.


Viszont láttam, hogy idősebbek elkezdtek sutyorogni, méregetni, meg vágtak fura arcokat.


Igazából az gondolkodtatott el, hogy mivel egészségügyről beszélünk (ráadásul az amilyen állapotban van, örülhet az ember, ha egyáltalán ellátják), érhetik-e atrocitások?


Sok konzervatív, gyepes ember van az országban, de ha oda kerül, és mondjuk pont ő látja el, az ilyen akkor is ítélkezik?


(Szerencsére egy halom pl tetovált ápoló/nő/ is szaladgált ott, de sokan még ehhez is úgy viszonyulnak, hogy a közelébe ne menjen...

Én mondjuk örülök, hogy végre egyre kevesebb helyen diszkriminálják ezek alapján az embert, és a fent említett "hölgy" is nekem inkább pozitívan hatott, na de még mindig megvan az a réteg, aki durván becsmérel másokat ezekért :/ )



2023. okt. 5. 17:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi nem igaz mindenkire?
2023. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én egyből értettem a #8-ast...
2023. okt. 9. 20:11
 13/18 anonim ***** válasza:
12-es, egyrészt: köszi :). Másrészt: én voltam a 6-os is. Azzal mennyire értesz egyet?
2023. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azzal is egyetértek, de amikor ilyet le mertem írni valahol, már jöttek a vérmagyarok nekem esni 😅
2023. okt. 10. 17:39
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én havonta gondolom magamat más neműnek, de semmi hátrányom nincs belőle. Van egy férfi, meg van egy női ruhakollekcióm is, bár én Hollandiában élek.
2023. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15-ös, nem a ruha határozza meg az embert, sem a nemét.
2023. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%
Azt ott középen nem tudom havonta műtögetni, még itt sem
2023. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok férfiruhám és pár női ruhám van. Férfi vagyok, annak is tartom magam, de igenis szeretek néha női ruhát viselni (pontosabban: olyan ruhát, amit elsősorban nők viselnek). Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy ilyenkor teljesen nőnek nézek ki, nincs paróka, nincs smink, nincs műmell, csak van szoknya, van magassarkú, ennyi. És ahol én lakom, ez elfogadott...
2023. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!