Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Illetlenség nem közeli ismerős...

Illetlenség nem közeli ismerős előtt kimondani azt, hogy "szex"?

Figyelt kérdés
Természetesen olyan téma volt köztünk, pontosabban az, hogy lassan túlhordja a babáját és arról beszélgettünk, hogy miket ajánlottak neki, hogy beinduljon magától a szülés. Ő többször is úgy fogalmazott, hogy "+18os tevékenység", viszont én simán kimondtam, hogy szex és akkor egy pillanatra furán rám nézett és úgy vettem észre, hogy zavarba jött. Nem mondott semmit, de tudjátok gondolom milyen az mikor egy pillanatra megfagy a levegő. Sose gondoltam ebbe bele, de talán illetlenség mások előtt kimondani ezt a szót? A mondatom egyébként úgy hangzott, hogy " Én is többször hallottam már erről, hogy a szex jó módszer lehet". Nektek mi a véleményetek erről?
2023. okt. 7. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem illetlen, nem kell prűdnek lenni. Csodálom, hogy terhes lett ilyen mentalitással.
2023. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval.
2023. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet apácáról van szó a kérdésben és őt szeplőtelen fogantatással ajándékozta meg a szent lélek egy babával.


Vagy nem is terhes csak párnát hord, hogy tömegközlekedésen leülhessen bármikor.

2023. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Bigott katolikus családból jött? Eleve a szex nem is feltétlenül 18+-os tevékenység.
2023. okt. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

Sajnálom a gyerekét.

Terápia segítségével lesz csak belőle normális felnőtt.

2023. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!