Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El kellene kerülnöm egy...

El kellene kerülnöm egy helyet ahol van egy fiú akit elutasítottam egy fél éve?

Figyelt kérdés

Kínos lenne?

Ha oda megyek valamennyit muszáj majd kommunikálnunk egymással


2023. okt. 7. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyáltalán nem kínos.
2023. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
lehet veszélybe kerülsz amiért ilyet tettél, én elkerülném
2023. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt nagyon nagy hiszti, akkor simán menj oda. Valószínűleg már nem is gondol rád.


Én egyedül akkor szoktam elkerülni az illetőt, ha behisztizett amikor nemet mondtam.

2023. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem valtottak el kinosan, akkor nincs semmi gond. El kell fogadni, hogy nem lehet kiszemeltnek megfelelni
2023. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En mar talalkoztam azzal aki elutasitott, utcan sem koszotunk egymasnak, de uzletben o volt elado, de nem volt semmi gaz. Ugy tettunk mint masok.
2023. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is utasított el valaki, utána ha találkoztunk, egyáltalán nem volt gáz. Nem is értem miért lenne. Ha valaki tetszik, de én neki nem, akkor miért kellene belemennie egy kapcsolatba. Ő nem akar, ennyi! Aki ezen megsértődik, vagy problémát csinál belőle, az teljesen hülye.
2023. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!