Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki olyan...

Hogy lehet valaki olyan megszállott, hogy 6 év után se felejti el a másikat?

Figyelt kérdés
Nem beszéltünk 6 éve semmit, azon kívül, hogy az összes ünnepen ír nekem már éjszaka. A facebook oldala szerelmes, szomorú idézetekkel van tele. Velem osztogatta meg folyamatosan facebook bejegyzésben amit csak én látok. Gondolom, hogy a felesége ne lássa. Nekem is van párom ugyanennyi ideje, és már ő akarta elküldeni a francba. Mikor szerelmet vallott nekem 6 éve, elutasítottam egyértelműen. Utána eltűnt, de most már naponta küldte a baromságait. Ma letiltottam, mert már ijesztő amit művel. Csak most meg félek, mi van ha emiatt dühös lesz és elkezd másik profilról zaklatni.

2023. okt. 9. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Beteg az ilyen. Szerintem csak akkor nem lépsz túl valakin, ha direkt nem akarsz. Egyszerű valakin túllépni: Nem beszélünk, nem figyeljük, majd egy idő után már elfelejtjük. Aki 1 évnél tovább szerelmes valakibe viszonzatlanul, az direkt csinálja.
2023. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az kell aki nincs. Exem állandoan az exét lesegette a neten mellettem, most meg hogy vége meg utanam kapar, 3 éve akar kibékülni es mindennel próbálkozik, és tönkre van menve, most engem leseget.


Aki kéznél van az soha nem èrték csak aki nincs.

Sok ilyan pasi van.

Szóval ha kicsit is kibékülök es nyeregben van akkor megint kezdené a hanyagolást, degradálást.

Akkor vagyok istennő neki, ha nem vagyok vele.

2023. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is voltam régen reménytelenül szerelmes, meg szomorkodtam, sírdogáltam, de sosem zaklattam senkit.

Ez nem normális 6 év után. Főleg, hogy kb rámegy az élete. Bánom, hogy nem szóltam a feleségének eleinte. Csak nem szerettem volna, hogy tönkremenjen a házasságuk. Bár gondolom eléggé tönkre van enélkül is.

2023. okt. 9. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:

70 éves vagyok, 4 gyerek, 16 unoka, és nem felejtettem el az első nagy szerelmemet.

Az élet ilyen. Ott van minden, ami első volt: első nap az oviban, az első alvós babám, az első kopogós cipőm, az első nap az iskolában, az első alsós szerelem, az első csók, és az első mély szerelem.

A múltam mind én vsgyok.

2023. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4: Akiről én írok, ő már akkor házas volt mikor megismert, nem vagyok az első szerelme.

Az a gond, hogy azóta is zaklatott az üzeneteivel a felesége háta mögött. Ha meg eleinte felhoztam, hogy van párom, figyelembe se vette direkt.

Nem egy dologról beszélünk.

2023. okt. 10. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem szóltál akkor a feleségének?
2023. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!