Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dora Gyula...

Mi a véleményetek Dora Gyula csoportjáról, tanfolyamairól?

Figyelt kérdés
Kicsit szektás feelingje van, nem?

#Asszonysutyorgó #Dora Gyula #Titkos tanácsok #TTN
2023. okt. 9. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én itt olvastam róla nemrég, be is léptem kíváncsiságból, de két nap után kiléptem. Igen, nagyon szektás feelingje van, mondjuk én alapból rosszul vagyok az ilyen emberektől, akik abból élnek, hogy más nyomorát kihasználva tanácsokat osztogatnak jó pénzért. Sehol nem lehet utána nézni, hogy valójában ki ő, milyen végzettségei vannak. A saját weboldalán is csak annyi van írva, hogy "Én nem vagyok olyan nagyon fontos, hogy ezzel kellett volna kezdenem, de igyekszem hamarosan pótolni…"


Sajnos, ahogy a csoportban is látható, istenítik, mert aki érzelmileg ki van éhezve, az nagyon könnyen kihasználható és ezzel vissza is élnek rendesen a "nagy bölcsek". Kb. olyan, mint amikor az időseket mindenféle termékbemutatókra csábítják kirándulás címszó alatt, aztán a helyszínen meggyőzik őket arról, hogy igenis szükségük van a 300 ezres mágnesmatracra.


Brrrrrrr

2023. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amiket mond az nem hülyeség. Viszont, amiket kicsepegtett a csoportban édeskevés ahhoz, amibőlegy mezei olvasó eligazodhatna. Tanfolyamon nem voltam erről nem tudok nyilatkozni.
2023. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 Naná, mert akkor nem vennék meg a jegyeket az előadásaira. Nem hülye 😀
2023. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon sok könyv foglalkozik azzal amiről ők beszèlnek. Így èn tuti nem vennèk jegyet az előadásra.
2023. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 pedig ő úttörőnek hirdeti magát ebben a témában és nagyon érzékenyen érinti (a törékeny kis egóját) a konkurencia puszta léte is. A múltkor pl. nem kis hiszti kerekedett abból, hogy egy másik guru felesége belépett a csoportba, rendesen boszorkányüldözésbe kezdett az egész szekta, fel voltak háborodva, hogy az ő munkáját másolják meg lopják. Vicces volt látni, hogy milyen picikére össze tud menni egy ilyen “nagy” ember, ha fenyegetve érzi magát. :D
2023. okt. 10. 10:51
 6/12 A kérdező kommentje:
#1 én a rosszmájúságomat élem ki úgy, hogy olvasgatok néha a csoportban. Sokat lehet tanulni az emberek viselkedéséről, de tényleg elég fárasztó tud lenni.
2023. okt. 10. 11:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5#

Dehogy úttörő. Pl Toni Grant nőies nő című könyve 1988 as kiadású.

Abban sem annyira hogy előadásokat trèninget tart. Sok ilyen tanfolyam lètezik.

De újra megjegyzem, hogy maga az amit tanít, az nem butaság. Nagyon sok nő elfèrfiasodott, ès nehèz visszatalálniuk a női lètezèsükhőz.

2023. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én voltam a tanfolyamon és amit ő mond azt sehol nem olvastam még és sehogy sem sikerült rakeresni


Rengeteg dologban nyitotta fel a szemem.


Nagyon sok gyakorlati példát mutat be, kontemplációkat

2023. nov. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én voltam mindkét tanfolyamán, jól érthetően és logikusan elmagyaráz nagyon fontos dolgokat.

Szerintem aki nem volt még a tanfolyamokon és úgy alkot róla vagy a munkásságukról véleményt, az egész egyszerüen nem komolyan vehető. Több ezer nőnek változtatták meg az életét jó irányban, segítettek önmagukra találni és abban, hogy boldog párkapcsolatban élhessenek. Néha érdemes a stílustól elvonatkoztatni és a mondanivalót meghallani...de csak az fogja meghallani, aki már annyira kínlódik a jelenlegi párkapcsolati, házas életbeli kudarcaitól, hogy kész változtatni. Egyébként nekem a stílusa is rendben van, bizonyos helyzetekben igenis direkt módon kell felnyitni az ember szemét ha a szakadék felé tart éppen.

Én bátran ajánlom minden hölgytársamnak, aki szeretne magába fektetni és boldog, kiegyensúlyozott nőként élni. :-)

márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Minden ismerőst lebeszélek róla.Hallgattam a videókat (lélek kenegető),a levelező listán is (amerikai stílus,a szép kidomborítása:"jaj csak most értettem meg . . .","mennyire hálás vagyok . . ." temérdek szövegei,egy-egy probléma hosszan cizellálva és Ő mennyit dolgozott ezen) és a facebook csoportban is fent voltam egy ideig és az első tanfolyamra elmentem (utána rögtön tudtam,hogy a másodikra semmiképp nem megyek el,azóta is sajnálom a pénzt ,hogy erre kidobtam). Mégis próbáltam,sok mindenen változtattam,semmi nem jött be,csak a lelkiismeret furdalás,hogy beleugrottam.Megértettem:ez az élő "naagy" VV. Senkinek nem ajánlom.
ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!