Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A titkosszolgálat szokott...

A titkosszolgálat szokott "gyakorlatozni" a lakosságon ? Vannak olyan bűncselekmények amelyek elkövetésseről a hatóság tud (pl.lehallgatasàsok) mégis engedi? Ezek a bűncselekmények pl. súlyos évekkel büntethetőek.( Nem életellenes dolgok)

Figyelt kérdés

A világ legérdekesebb dolga ,az ember.A legértékesebb pedig maga az információ.(?!)

Lehet-e egy ember olyannyira érdekes, értékes, H bizonyos folyamatosan elkövetett bűncselekmények felet szemet hunynak ( sőt ..)?

Miért?

MERT ez az ember egyfajta komoly gazdasági hasznot is csinál ezzel.

Az illető viszont NEM tudja 100%-ra Hogy "fenntrol segítik", csak az eddigi "sikersorozatábol", ill. a sorozatos "szerencsés " szitukbol"csak" sejti.

Az illető viszont a 100% híján... Ha tippelni-e kellene.

MIÉRT?!


- Tudom, tudják.


"ÉN BIZTOS NEM"


MIÉRT NEM?;


- gazdasági haszon

- maga az ember ( érdekes,+ infó)

- DE TALÁN A LEGFONTISSABB JÓ EMBERNEK TARTOM magam.



2023. okt. 13. 19:43
 1/7 Kólauborkával ***** válasza:
82%
Te érted, amit ide írtál?
2023. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van elég bűnelkövető akikkel foglalkozni kell, nem fognak unalomból random embereken kísérletezni csak a vicc kedvéért. Egy házkutatás, lehallgatás is olyan dolog ami nem spontán történik meg, hanem ha van megalapozott gyanú vagy konkrét bizonyíték, akkor a körülmények vizsgálata után engedélyt adnak rá. Ahogy a rendőr sem lövi fel a villogót és szirénát ha már unja a dugóban vánszorgást, hanem akkor használhatja, ha bejelenti az indokát és engedélyezik neki.
2023. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hiteltelen forrástól úgy hallottam, hogy simán van ilyen. Szervezett bűnözés, korrupció és kétszínüség is van.

Főként meg talán azért nem foglalkoznak bizonyos bűnesetekkel, mert nem érdekük, vagy bűnrészesként érintettek, vagy számukra alacsony a prioritása.


Lehallgatásokhoz már rég nincs szükség figyelő emberekre. Algoritmusok analizálják az infóforgalmat és tetszés szerinti szűrők szerint kivonatokat csinálnak belőlük.


A lehallgatott sumákságokra azért sem ugranak rá egyből, hogy megmaradjon a bizalom a kommunikációs és/vagy kapcsolati hálóban.

2023. okt. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1...","Elég ha én tudom...'


Nem tehetsz róla...

Nem erre lettél tervezve..

2023. okt. 13. 23:40
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Alusipkás konteósra valóban kevesen vannak tervezve.

Ha "elég ha én tudom", akkor tartsd meg magadnak a gondolatokat, nem mi fogunk könyörögni, hogy értelmesen fejtsd ki mit akarsz tudni.

2023. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kólauborkával ***** válasza:
74%
Szerintem azt próbálja kifejteni, hogy díler és nem kapták el. Nyílván, mert a kis halak nem érdeklik őket, ők a termesztőt/gyártót akarják elkapni, a kis hal utána partra vetettként ficánkol.
2023. okt. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Pszichiátert javaslok. Kezdődő skizofréniának tűnik.
2023. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!