Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen emberről akinek így telik minden vasárnapja?

Figyelt kérdés
Hogy ül a gép előtt vagy a telefon fölött egész nap, és három felületen, itt, Facebookon és Instagramon egy nap alatt ráír összesen 10-20-30, javarészt idegen emberre, hátha lesz aki visszaír és írogat majd vele. Ilyen indítással hogy kérdezhet-e valamit, általában nem jár sikerrel
2023. okt. 15. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene gondolnunk? Ez az életének egy kis szelete. Semmit nem tudunk róla.
2023. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mé', ő mit gondol rólam? Valószínűleg híremet se hallotta, csakúgy,mint én az övét. Nem kell egymásról gondolnunk semmit. Mindenki úgy ba55za el az életét, ahogy akarja.
2023. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagy csinálja kikapcsolodik.
2023. okt. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amilyen gyorsan reagálnak az üzeneteimre itt sok felnőtt, szerintem rengeteg ilyen van. Nem ítélem el, de nagyon rövid az élet ahhiz, hogy minden egyes hétvége ezzel teljen el.
2023. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irigylem hogy ennyi szabadideje van, nekem a vasárnap egy rohanós káosz általában.
2023. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!