Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni hogy ne...

Hogy lehet elérni hogy ne piszkáljanak folyton az emberek azzal hogy hogy öltöztem fel?

Figyelt kérdés

Egyszerűen az agyamra mennek az ismerőseim. Munkatársak, rokonok, párom rokonai, haverok, de még a kalauz a vonaton, a portás a munkahelyen, meg a kasszás a boltban is megjegyzéseket tesz a ruhámra. Nem a stílusomra, hanem hogy szerintük nem elég meleg.

Most pl pólóban vagyok munkában, 23 fok van bent. Ma már 3 kollégám faggatózott hogy nem fázok-e. (Igen, nyilván azért ülök a levetett pulcsim mellett mert fázok és szeretek szenvedni 💀)

Vasárnap voltunk a párom szüleinél, rajtam ujjatlan volt, azon pulcsi, azon dzseki. Mikor odabent a fűtött hàzban levettem a pulcsit, az anyukája elkezdett jajveszékelni hogy komolyan ujjjatlanban vagyok ilyenkor?? (Látta hogy pulcsiban, dzsekiben voltam kint)

De nemrég még a (látásból ismerős) kalauz is tette a megjegyzéseit hogy “ennyire nincs azért meleg októberben” mikor látta hogy ujjatlanban ülök a fűtött vonaton… (ölemben pulcsi, dzseki, szóval egyértelmű volt hogy kint nem így akarok flangálni - de ha akarnék, arra se kellene megjegyzést tennie szerintem)


Elég unalmas napi szinten ezt hallgatni. Kb évekig válaszolgattam türelmesen, de mostanra sokszor már csak valami szarkasztikus válasz szalad ki a számon mert már unom a folyamatos faggatást, piszkálódást, de akkor meg megsértődik mindenki.


Mit kellene csinálnom hogy békén hagyjanak? Miért feltételezik hogy nem tudnám felvenni a pulóverem ha fáznék??


2023. okt. 17. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

Kamu :D

Én még nem találkoztam olyannal akinek baja van a ruhámmal.

2023. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Én azt szoktam mondani, hogy fűt a szerelem!
2023. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Vagy fűt a hazaszeretet :)
2023. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Először úgy olvastam, hogy a fűt azt szeretem :D
2023. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1

Már tegnap este kész volt az ebéd.


Esetleg valaki válaszolna is? 😅😅

2023. okt. 17. 12:17
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Mire?
2023. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Helyedben kiosztanék ilyenkor egy-két ütést, kallert nyugodtan meg is lehetett volna fejelni.
2023. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Shaddark ***** válasza:
20%

Én speciel örülnék neki hogy ennyien aggódnak értem.

És büszke lennék hogy különlegesnek számítok a szemükben.

Szerintem ha valami szokatlant látnak az emberek és rácsodálkoznak az teljesen természetes dolog.

A sziámi ikreket is biztosan idegesíti a sok csodálkozó tekintet, de ez van. Fogadd el vagy szenvedj :)

2023. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Én is jól bírom és szererem is a hideget, jelkemzően lengébben öltözöm az átlagnál. És igen, előfordul hogy néha valaki rákérdez vagy tesz egy megjegyzést, de hogy neked minden nap folyamatosan ezt kéne hallgatni minden munkatárstól, rokontól, havertól, kalauztól, portástól, stb... ez vagy szimplán kamu, vagy tényleg olyan tévképzetben élsz hogy körülötted forog a világ, mindenki direkt téged les, mindenki az öltözködéseddel foglalkozik. Szakember mindkettőt tudja kezelni!
2023. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8

Szerintem a debilnek nézés nem “aggódás”… és 23-26 fokban nem szokatlan szerintem pólóban lenni.

2023. okt. 17. 12:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!