Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy ismerősünk el kérte a...

Egy ismerősünk el kérte a benzines fűkaszát.Mire mondta nem hozta vissza.A telefont nem veszi fel.Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 13:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Átmész és elkéred.
2023. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Letagadtassa magát, nincs itthon, másik városba van stb..
2023. okt. 17. 13:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a felesége pl otthon van.
2023. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Feljelentést teszel.
2023. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Shaddark ***** válasza:
100%

Én arra tippelek valamit elrontott rajta és húzza az időt amíg megjavíttatja.

Én mondjuk hasonló helyzetben előbb akitől elkértem azzal beszélnék, aztán persze kifizetném kárt.

Rosszabb esetben még nem végzett, mert elkérte de akadt fontosabb dolga. Ilyennek nem adnék kölcsön legközelebb, mert megbízhatatlan.

Legrosszabb esetben eladta az ecserin, és most várja hogy elunjátok a kérdezősködést. Mondjuk ilyennek ha kölcsönadtatok az már a te hibád is, mert ezeket azért ki lehet szúrni.

2023. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Odamentek ketten , hárman s beveritek az orrát. Majd haza viszed a fükaszát.
2023. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Shaddark ***** válasza:
93%

Jah, a mit tehetünk-re nem válaszoltam. Bocsi.

Értelmiségi stílus:

Feljelented, eljársz a bíróságra majd 3 év múlva ha kitűzték a tárgyalásté s ráköltöd ügyvédre a kasza 30-60szorosát.

Munkásember (jó, átlagember) stílus:

Átmész és nyomod a csengőt mint akinek ettől függ az élete. Ha kijönnek hangosan és határozottan tudtára adod, mennyibe kerül és adsz egy határidőt hogy vagy a kasza vagy a pénz legyen meg addigra. - Én ezt választanám.

Kisebbségi stílus:

Ez a legjobban működő megoldás, bármennyire is hihetetlen. Az ablak alá küldöd az asszonyt, aki kitartó és hangos virnyákolásba kezd. A hangerő fontos, a motiváció az utcabeliek és arra sétálók általános véleménye lesz. Nem baj, ha egy kicsit színesíti a teljes igazságot. Pl. megemlítheti, hogy tudja hogy eladta és hogy az árából a mindenki Pirijéhez ment félórás cummancs munkát igénybe venni. Ezt ha kitartóan naponta ismételgeti, egészen biztos a siker.

2023. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
6-os vagyok! A 7-es jobbat írt nálam.
2023. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Shaddark ***** válasza:
100%

"Odamentek ketten , hárman s beveritek az orrát. Majd haza viszed a fükaszát."


De csak ha alaposan ismered. Ellenkező esetben a Gázai övezethez hasonló problémakör lép fel. Ők négyen mennek vissza és beverik a te orrod is. Aztán te is visszamész, és megint az ő orra jön. Aztán megint te...


- Ezután rájöttök, hogy ez egy fájdalmas probléma megoldási algoritmus. Ekkor jön a Gázai megoldó képlet. Ezentúl ha az asszony vagy gyerek jár arra, azoknak veritek be az orrát. Váltogatva a dolgot. Így mindenki jól jár, az orrotok se fáj, ha az asszony nagyon panaszkodik akkor majd elkapod az övét ha arra jár.

2023. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Shaddark ***** válasza:
100%
#8 Oh, köszönöm szépen :)
2023. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!