Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért ilyen instabilak?

A nők miért ilyen instabilak?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 10:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
80%
Miben?
2023. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Étzelmileg, párkapcsolatban, a hétköznapokban, abban hogy mit akarnak, a döntések meghozatalában, stb...
2023. okt. 18. 10:34
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Hormonjsink és az érzelmeink irányitanak


Idióták vagyunk és nem reálisan gondolkodunk

2023. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
42%

Végre egy releváns kérdés. Annyira megnehezíti az ismerkedést, hogy sosem tudják mi van, mit éreznek, eltűnnek előjönnek, fuh, iranyitasra szorulnak...

Nehéz, aki meg tudja mit akar, foglalt, vagy csalja a párját

2023. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
A szomorú, hogy az instabilak elhiszik magukról, hogy piszok kemények. A mai.magyar nő nagyon alacsony értéket képvisel!
2023. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem csak én tapasztalom ezt...
2023. okt. 18. 11:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Képesek több évnyi kapcsolat, akár rózsaszín köd után egyik napról a másikra rájönni, hogy még is mást akarnam
2023. okt. 18. 11:13
 8/17 A kérdező kommentje:
*akarnak
2023. okt. 18. 11:13
 9/17 anonim válasza:
37%

Azért, mert egyszerűbb kibújni a felelősség alól.


Ha hibázik az ember egyszerűbb másra hárítani, mint szembenézni azzal, hogy lehet rajtad is múlt a dolog.


Pasik is sokszor csinálják, csak általában azokat hamar otthagyják az út szélén. A legtöbb nő azért is keres magabiztos, domináns pasit maga mellé, mert letudja söpörni a saját maga válláról utána a felelősséget és átterhelni a pasira. Hiába vannak meglódulva a nagyon liberális mozgalmak az sose változott, hogy a férfi legyen a fő kenyérkereső a családban, ő hozza meg a fontos döntéseket, ő irányítson a kapcsolatban.


Persze van ellenpélda, meg karrierista nők, akik x+y évig arra fókuszálnak, hogy saját vállalkozás, vagy nagy beosztás és nem ér rá, meg teljesen független, saját maga éli a világát. De ha szétnézel ez iszonyatosan kevés és nem csak azért, mert nehéz, időrabló, áldozatokat követel... stb. hanem mert kényelmesebb áttolni a pasira.


Ráadásul felnő lassan egy olyan generáció, ami alá oda van tolva, hogy gyerekként nem csinálhatsz rosszat... ha megfegyelmez a szülőd, a tanárod, ha csak csúnyán néz rád, ha nem kapod meg a játékot a kirakatból, akkor nem veled van a baj, hanem a környezeteddel.


Egész egyszerűen önzőek vagyunk és egyszerűbb arra fogni, hogy hormon, havibaj, a női lét szeszélye... stb., mint figyelemmel lenni másokra, vagy vállalni, hogy igen... ezt mondtam, totál mást csináltam, mert nem vagyok tökéletes, vagy én se tudtam mit akarok.


Ráadásul erre a szociálmédia csak rátesz egy lapáttal, hiszen mindenkinek tökéletesnek kell lennie, mert a külvilág csak azt a mázat látja, amit kiraksz magadról és azon nem eshet csorba. Ha vége egy kapcsolatnak, kezdődik másik csak annyi változik, hogy most már más mellett mosolyogsz a fotókon vidáman.

2023. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Na mivan kérdező, elhagytak?
2023. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!