Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan furcsa, hogy már 28...

Olyan furcsa, hogy már 28 vagyok,és elvileg felnőttnek számítok. Most voltam 15 éves nem régen. Hova szalad, így az idő?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 05:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Mik vannak,nem semmi.Én 54 vagyok,tegnap fél 8-kor még 12 éves voltam.
2023. okt. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Csak nem üres, tartalmatlan az életed? Ha mozgalmas lenne, nem éreznéd úgy, hogy csak 15 voltál nemrég. Én arra sem emlékszem mikor voltam 15, olyan sok mindent éltem meg, pedig közel egyidős vagyok veled.
2023. okt. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Szia.


Sajnos ez így van.

Én szinte most voltam 30 és már 48 vagyok.

Az ismerősöm mondta, aki 14 éve volt 55 éves, hogy 30 felett repül az idő.

Igaza volt.

Rohadtúl kevés időt élünk és ebből mi az az idő, amit meg is élünk?

Sokunk reggeltől késő délutánig, vagy estig dolgozik és nem jut idő semmire.

Húzzuk az igát a rohadt pénz miatt.

A családok, párok a munkahelyek miatt alig tudnak értékes időt egymással tölteni.

Annyira rohan az idő, hogy egyszercsak azt vesszük észre,hogy megöregedtünk.

Már ha megéljük a nyugdíjas kort ebben a feszült rendszerben.


Valamelyik nap éppen azon gondolkodtam, hogy nemrég még VHS kazettán néztük gyerekkorunk kedvenc akcófilmjeit,Terminátor, Rambo, Véres játék, Amerikai Ninja Stb-stb.

A színészek akkor voltak kb. 30 év körüliek.

Ezek az sztárok már közel vannak a 70-80-hoz.

Szörnyű.

2023. okt. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen az
2023. okt. 20. 07:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd :D Nyáron 40 leszek, pedig nemrég még huszonéves voltam és szar érzés tudomásul venni, hogy már nem én vagyok a fiatal korosztály és a fiam is lassan csajozni fog. De ez van, nem lehet mit tenni.
2023. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Édes istenem, már megint... Ember, menj már el egy szakemberhez! Ez vagy a 7. ilyen témájú kérdésed. Egyértelműen nem tudtad feldolgozni a felnőtté válást, és szakember segítségére van szükséged. Attól, hogy az oldalra ontod magadból a kérdéseid, nem jutsz előrébb.
2023. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mióta teljes állásban dolgozok, nekem is gyorsabban megy az idő. A napok nagy része elmegy a munkahelyre utazással, munkával és vásárlással, főzéssel. Nem jut idő sok mindenre, amire szeretném, hogy jusson. Azért sok ez a 40 óra, amit elvesz az ember idejéből a munka, ha főállásban dolgozik és nem home officeban van. A home office jó lehet, mert akkor nem megy el idő az utazással, talán jut idő helyette valami gyors ételt főzni, berakni egy mosást stb, amit amúgy csak a munka után tudna megtenni az ember. Csodálkozom, hogy valaki jól tudja menedzselni az életét és emellett még gyereket nevel, párkapcsolatot tart fent.

Olyan furcsa, hogy már lassan fél éve volt a születésnapom, pedig olyan, mintha most lett volna. Szaladnak a hónapok, csak az a szomorú ebben, hogy nem jutok előre, saját lakást nem tudok venni.

2023. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
#8 Normálisan leírtam, hogy forduljon szakemberhez, mert szemmel láthatóan van egy problémája amit nme tud megoldani, és hiába írja ki ide 50x, nem tudunk neki segíteni. Itt egyedül te vagy túl feszült, rögtön elkezdesz b*zdmegezni valakinek aki segítő szándékú választ írt.
2023. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akinek tartalmas az élete és akivel sok minden történnik koravénnek érzi magát, akivel semmi, annak meg elrepül az idő. Ehhez kell szakember, mert magától nem tud ebből kiszakadni. Nagyon nem jó, hogy a segítő választ lepontozzák, a sok segítségre szoruló meg megerősíti egymást, hogy ez így van rendjén. Én korombelinek érzem magam és tök jó érzés, rengeteg minden van mögöttem. Nem az az általános, hogy repül az idő.. esetleg 40 körüli kapuzárásosoknál gyakoribb, de 30 körül beteg aki így érez.
2023. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 6-os egy primitív válaszoló.
2023. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!