Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bolti dolgozok! Ti hogyan...

Bolti dolgozok! Ti hogyan tudjátøk a sok idiótát elviselni?

Figyelt kérdés

Sparban húztam le egy évet jelenleg Lidl-be vagyok 3 hónapja de az idegrendszerem kezd szét esni.

Ti hogy tudjátok 8-12 órában elviselni a sok degenerált idiótát? Most nem a normál vásárlóra gondolok hanem a nyugerekre meg az okoskodó kötekedő emberekre akik egy darab szarnak nézik a bolti eladót és habzó szájjal károgják ,hogy az "ElAdÓ vAn a VeVőÉrT éS nEm FoRdItVa"

Ahogy látom a kollégák nagy része vagy cigizik vagy iszik stressz levezetésként.


2023. okt. 22. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Szard le magasról az ilyeneket.
2023. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyerekek is idióták egy felnőtt rendszerben, még is oké mind.

A felnőttek közt is van, akik beleásták magukat a butaságba és komorságba, ez ugyanaz, mint egy kisgyerek, aki még nem tudja magát kezelni. Szeretettel viselem el őket. Tudod mi csak egy ideig tapasztaljuk őket és csak kívülről, de ők folyamatosan teljes közelségből tapasztalják magukat. Nekik sokkal rosszabb, mint ahogy azt elképzelni tudnád.


A filozófiai buktatókat meg neked feladatot megoldani. Én mint eladó a vevőért vagyok, de ő mint pöffeszkedő bugris, már nem vevő, hanem egoista, ott pedig nincsen hierarchia, csak 2 teljesen egyenlő elme, és mint ilyen ugyanannyira kell tisztelnie engem, mint én őt.

2023. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Én azt vettem észre hogy a 30 alattiak szinte mind normálisak, a felettiek meg többnyire de ha találkozok bunkóval akkor az tuti közép vagy idős korú.
2023. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, ezért is hagytam ott a kereskedelmet. És ha lesz lehetőséged te is hagyd ott mert a mentális egészséged fog rá menni és nem viccelek
2023. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!