Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2023 ban egy 28 éves mennyire...

2023 ban egy 28 éves mennyire buta ha nem tudja mit jelent az MS office?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 06:29
A kérdező szavazást indított:
Nagyon
Elnézhető
Semmi gond vele
35 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Eléggé, hisz te már iskolában tanultál számítástechnikát.
2023. okt. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
A buta és a tájékozatlan nem ugyanaz. Lehet, hogy más témában leesne az állad a tudásától.
2023. okt. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Én sem ismertem sokáig ezt a nevet, pedig már Windows 3.1-en is használtam az 1990-es években. Valószínűleg úgy ismeri, hogy Word, Excel... stb.
2023. okt. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha kiesik az érdeklődési köréből akkor, honnan kéne tudnia?

Vannak dolgok amik elvártak, hogy mindenki tudja de ez faxság.

Én sem tudok sok mindent pedig összerakok, telepítés, karbantartó gépeket, hálózatokat.

Soha meg sem nyitottam az Office programot... Most akkor én is buta lennék?

Irodistáknak készült dolgozni vele, akinek szüksége van rá az ismeri...

2023. okt. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Az. Èn 29 vagyok. Általános iskolában is tanultuk, használtuk az office programokat.
2023. okt. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát egy nem túl tanult lányról van szó. Tegnap segítettem neki melót keresni. Aztán az egyik hirdetésbe olvasta a „MS office”-t. Elmagyaráztam neki hogy tudod… excel, word ,powerpoint stb. Nem vagyok benne biztos hogy így értette. Szerintem egy 30 év alattinak tudni kéne mi az.
2023. okt. 26. 07:49
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Lassan már az a hülye tudatlan suttyó,aki Mo.-on magyarul próbál kommunikálni,értelmezni kifejezéseket.

Értem,hogy "angol nyelvesedik a világ",de azért nem kellene hogy divattá váljon.Sok idióta kis g.nyó már sportot űz belőle.

Lehet hogy egy 28 éves épp nem tudja,mit jelent az MS office,de pl. meg tud javítani az autódat,vagy pl.meg tud építeni egy kerítést a telkedre.

2023. okt. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Ja hogy az ms azt jelenti! Na így rövidítve én sem tudtam mi van...
2023. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
És most marhára büszke vagy magadra, hogy egy csajt itt oltogatsz a Gy.k.-n, ugye. Persze a háta mögött. Ugye...
2023. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Ettől nem buta.


Buta az, aki nehezen fog fel dolgokat. Az, hogy Te valamivel még nem találkoztál, ezért nincs róla tudomásod, annak ehhez semmi köze.


Szóval itt egyedül a kérdésed buta.


Egyébként annyiban érthető, ha az ember nem tudja, miről van szó, hogy tök a felesleges rövidítések tényleg nehezítik a kommunikációt, és sosem értettem, minek a Microsoftot rövidíteni, aki meg sosem találkozott a rövidítéssel, érthető, ha nem jön át egyből.

2023. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!