Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Végig ünnepek alatt meg...

Végig ünnepek alatt meg hétvégén is egyedül leszek, szóval 1 hetet, mit csináljak ami leköt és még hasznos is?

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok egy lakásban?
2023. okt. 30. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Takarítsd ki az egész lakást, pucolj ablakot is, főzzél, filmezzél, olvassál és ha jó idő van, menj ki a szabadba sétálni.
2023. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg vmi újat! Én például imádok üres óráimban (amikor nem ilyen haszontalan oldalakon verem el az időmet :DD) rajzolni v nyelvet tanulni, esetleg sütni vmit, amit addig még nem próbáltam.

1es amúgy tök jókat írt.;)

2023. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Építeném tovább az online vállalkozásomat. Addig kell dolgozni míg az átlag pihen. Aztán míg ők dolgoznak én pihenek.
2023. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, de ezt most tisztára úgy írod, mintha a lakás egy börtön lenne egy ággyal meg egy retyóval.
2023. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulnék, pihennék, főznék valami nagyon jót, amit már rég ennék. Sütnék is valami jót. Majd elmennék valami látnivalòt megnézni. Tegnap pont ezt csináltam, mert estig én is egyedül voltam.
2023. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezer lehetőség van. Menj el kirándulni, sportolni, sétálni. Bent olvass, nézz filmet, netezz, süss-főzz valami finomat. Ha van hobbid, foglalkozz azzal.
2023. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha decemberre érted, 28-29-30 én is egyedül leszek, csak délután 2-ig dolgozom.

Ha Budapesten élsz, csinálhatunk valamit :D

2023. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!