Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nehez kimondanom a...

Miert nehez kimondanom a szeretlek szot?

Figyelt kérdés
Nem csak kimondani nehez, hanem van egy srac, aki tetszik es sokszor mondja, hogy szeretlek. De oszinten annyira elbizonytalanit. Es nem csak o, amikor kimondja a szeretleket. Ugy unblock elbizonytalanit a szeretlek szo. Vajon biztos szeret? Vagy hazudik? Lehet ez traumatol? Szuleim sose mondtak nekem azt, hogy szeretlek vagy is apukam azt hazudta evekig, hogy mennyire szeret de aztan kiderultek dolgok. Anyam mondta egyszer ki, hogy szeretlek, de azt is reszegen
2023. okt. 30. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből én most nem sokat értek (kiről van szó, milyen kapcsolatban vagytok, most az a gond, hogy ő kimondja, vagy az, hogy Te nem stb.), de azt tudom, hogy azt nem "unblock"-nak írják.
2023. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokáig én sem értettem meg, hogy lehet ilyen, egészen legutolsó barátnőmig. Igaz, csak másfél évet voltunk együtt, de merem állítani, hogy eddigi legjobb kapcsolatom volt. Egy igazi álom. Viszont ezalatt összesen kétszer mondta ki, hogy szeret. Félreértés ne essék, lépten-nyomon éreztette, hogy mennyire szeret, és mennyire fontos vagyok neki. Csak baromi nehezen fejezte ki szóban a pozitív érzéseit. (Ennek éles ellentéte egy másik exem, aki meg ódákat zengett róla, hogy mennyire szeret, aztán mellette fűvel-fával flörtölt, meg folyamatosan a pénzemre utazott.)

Hogy ez mitől alakul valakinél ki, szerintem nincs is rá egzakt magyarázat. Barátnőmnél egy traumákkal átszőtt gyerekkor, és egy teljesen diszfunkcionális családi háttér, meg 12 éven át tartó iskolai bántalmazás áll mögötte.

2023. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!