Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova tudnám elszállásolni a...

Hova tudnám elszállásolni a rokkantnyugdíjon lévő anyámat,akiről kiderült, hogy egy bántalmazó kapcsolatban él?

Figyelt kérdés
Beszéltem rendőrökkel,mert sajnos ki kellett hívnom a párjára..illetve ingyenes vonalon érdeklődtem, hogy hova lehet ilyenkor menekíteni,de csak ideiglenes befogadó helyek vannak 200 km-re leginkább gyerekes anyáknak.Budapesti albérletembe nem raknám be magam mellé, kb 100 ezre lehet egy hónapban, Érden lakik. Testvérem Izlandon él és havonta 50ezret tudna rá szánni, hogy anyámat elszállásoljuk. Én örülök,ha Pesten kitudom fizetni az albit sajnos. Valaki valamilyen tipp?

2023. nov. 1. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez alapján azt tartom a legjobb ötletnek, hogy hozzád költözzön az albérletbe. A lakás díja nem lesz tőle több, a + 150 ezerből pedig az albérleti díjakba is be lehet szállni. Vagyis a testvéred által küldött 50 ezer például mehetne az albérletre.


Persze hogyha van az anyagiakon kívül más ok, amiért nem laknál vele, akkor más a helyzet.

2023. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mentsétek át Izlandra egy kis időre, aztán addig keresel neki egy pici albit.
2023. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt hogy átlagosan 8x mennek vissza a bántalmazóhoz a bántalmazottak mire képesek szakítani végleg. Erre azért készülj fel.
2023. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!