Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden barátomnak sikerül úgy...

Minden barátomnak sikerül úgy ismerkednie, hogy bejelöli az adott személyt és utána elindul egy beszélgetés között. Én még csak jelölni se merek, mert szerintem ez így nem működik. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2023. nov. 2. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha jelölni se mersz, akkor az ismerkedéshez és a kapcsolathoz is gyáva lennél.
2023. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzést, de nem erről szól a kérdés, hanem a jelöléssel kezdődő ismerkedésről, illetve az ezzel kapcsolatos tapasztalatokról.
2023. nov. 2. 20:09
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Akkor miröl szol a kérdés? Elöször kijelented, hogy minden barátod igy ismerkedik. Következö mondatodban pedig azt, hogy szerinted ez nem müködik. Akkor miröl szol a kérdés?????
2023. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

"szerintem ez így nem működik"


Ott az ellenpélda a barátaidnál, hogy működik. Akkor miről beszélsz?

2023. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A ti tapasztalatotok érdekel. Jelöltetek-e már be valakit és lett belőle valami, esetleg titeket jelöltek be?
2023. nov. 2. 20:38
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

en kifejezetten utalom ha igy akarnak imserkedni velem (gondolom Facebookrol van szo?).

Ez nem tarskereso plattform... arra ott a tinder meg a tudomisen milyen online helyek...


Regebben meg kedvesen vissza irtam hogy hello szia, van pasim van gyerekem stb..

mostmar egybol tiltom az ilyeneket.

2023. nov. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Emberfüggő. Nálam már hiába próbálkozna bárki is, nem jelölök vissza senkit, akit nem ismerek. Belefutottam egy pár ilyenbe, egyértelmű a szándék ilyenkor.

Viszont sokan vannak, akik belemennek ilyen szitukba, mert szimpatikusnak, helyesnek találják profilkép alapján a jelölőt.

2023. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A szóban forgó emberek teljesen idegenek voltak vagy legalább látásból ismertétek őket?
2023. nov. 2. 21:05
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Unokatesómat (lány) bejelölte egy vadidegen fiú. Tetszett neki, beszélgettek. Összejöttek, 4 év múlva a fiú elvette feleségül.
2023. nov. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha te úgy érzed, hogy nem fog működni, akkor igazad van. Neked nem is fog...az egész hozzáállás kérdése..
2023. nov. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!