Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pár nyugdíjas miért köt bele...

Pár nyugdíjas miért köt bele egy bolti eladóba, mit fájok én nekik?

Figyelt kérdés
Mindig együtt jönnek és akárhányszor jönnek mindig valami epéset beszól valamelyik nekem. Ilyeneket hogy "mi van zsenikém nem tudsz számolni, hogy a gép irja ki neked a visszajárót?" "mi van okoska miért nincs megint az X termékből mikor tudod jól azért járok ide" "az anyád p**ját f@szkalap már megint árat emeltél"
2023. nov. 2. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Mert retardáltak.

Egyik füleden be, a másikon ki.

2023. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Külf el a picsába öket. Nem vagy köteles a sértegetéseket eltürni!
2023. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak pár és csak nyugdíjas? Akkor még szerencsés is vagy.
2023. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Ebben a kicsiny országban sok olyan ember él, akinek csak az jelenti az örömöt, ha igaza van. A munkája fos, a fizetése kevés (nyugdíjas esetén: a munkája évtizedekig fos volt, a nyugdíja kevés), nem jut egyről a kettőre, örökké csak a felszínen csapkod, aggódik, hogy be lesz-e fizetve minden sárga csekk, de ha bejön a szezon végi elszámoló gázszámla, tudja, hogy abban a hónapban meleg ebéd már nem lesz és ha letérdel a mosógép, gőze sincs, miből javíttatja vagy vesz másikat, közben a gyereke a belét is kihajtja, hogy valahogy kiköhögje a lakáshitelt, az onoka 28 évesen vagy a szüleivel lakik vagy csak egy szobát bérel négy idegennel, a jóisten se tudja, hogy kezdi el az önálló életét...

Egyetlen öröm van az ilyen életben: az, ha igaza van. Igaza bárhol, bármikor lehet, leginkább kicsi dolgokban. Melyik péztárhoz keletett vón' beállni, mer' ottan halad a sor, mék' kocsit keletett vón' elhozni, mer' ez jobbra húz, mér' kártyával fizet, itten várjuk ítéletnapig, hogy csipogjon mán, mér' kézpénzezik, keresi a zaprót egy fél aórája...

De ez ingyér' van és legalább egy kicsi örömöt ad. Papa és mama úgy érzi, ő végre valamiben jobb lehet valakinél, valamit jobban tud - pedig világéletében egy véglény volt. De neki már csak ennyi maradt, így gyűjti be azt az elismerést, amire szüksége van.

Csak épp ezzel mások életét teszi tönkre, miközben az övé így is egy fos marad, még a begyűjtött hamis felsőbbrendűség ellenére is.

2023. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
El kell küldeni másik boltba, vagy az anyjába.
2023. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos már olyan is előfordult, hogy mikor bent volt a főnök elkezdte az egyik nagyhangon, hogy "maga mindig veszekszik velem meg barátságtalan" ott a főnök előtt. És én hiába mondtam, hogy nem, ezt ő találta ki, a főnök mellé állt engem meg jól leba*tt pedig eskü semmi rosszat nem csináltam.
2023. nov. 2. 22:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Családi legenda. Egy nagynagybácsink elvitte a lovát a vásárba eladni.

Az üres zsebű, de szórakozni vágyó legények nekiálltak kötekedni vele.

Rúg ez a ló bácsi.

Hát ez ilyen.

Kehes ez a ló bácsi.

Hát ez ilyen.

Vak ez a ló bácsi

Hát ez ilyen.

Nem értek célt, hogy bosszantsák, odébbálltak.

Ha valami nem kifogástalan, vagy valaki ok nélkül beleköt mi csak annyit mondunk: hát ez kedves bizony olyan, mint a Guszti bácsi lova.

2023. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Hol élnek ilyen nyugdíjasok? Nagyon zorall hely lehet.

Vagy még inkább kamu...

2023. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon frusztráltak, a lelkük fiatal, de a testük már öreg és gyenge. Ebből az összeférhetetlen helyzetből adódik az a sok feszültség, utálat ( maguk iránt leginkább amit a környezetükre vetítenek ki ) és düh ( mert tehetetlenek )
2023. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem az egyik hegyvidéki buszon leordított egy néni, mert telefonáltam. A vége az lett, hogy a sofőr rászólt, hogy ne ordítson, mert akár hiszi, akár nem, egyedül ő zavaró, nem az, aki telefonál/akik telefonálnak. Nagyon jólszituált, ápolt néni volt, a német sorozatokban ilyenek a grófnők. Nem viccelek.
2023. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!