Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen miért lepődtek meg...

Ezen miért lepődtek meg ennyire a fiúk?

Figyelt kérdés
Egyetemi óra előtt az évfolyam a terem előtt várakozott, ahol még tartott az óra. Amint vége lett mindenki az ajtóhoz tódult és bementek. Amikor végre én is az ajtó fél méteres közelébe kerültem, akkor a bentről kijövő két srác megállt és be akartak engedni, mire én mondtam, hogy jöjjenek csak ki nyugodtan (hiszen úgyis úgy férünk be a terembe, ha ők kijönnek] és olyan ledöbbent fejjel jöttek ki, hogy azt leírni se tudom. Mi lehetett a megdöbbenés tárgya? Tippek?

2023. nov. 2. 21:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(Lemaradt, hogy lány vagyok, ezért akartak beengedni)
2023. nov. 2. 21:28
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

Mert óvodás koruktól ezt tanítja mindenki. 28 évesen még nem tapasztaltam olyat hogy egy nő visszautasítás az előre engedést.

Illesztő lehet.

2023. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Lefagytak, mert azt várták, hogy gyorsan bemész, te meg helyette nekiálltál vacilálni, illetve húza-vonát okoztál ezzel. Míg ők már rég elfelejtették azt a kínos pár másodpercet, te még kérdést is írtál ki róla. Ne agyalj ennyire túl mindent.
2023. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ebben semmi túlagyalás nincs, nem tudom te hol látod, nem esküvőt meg bármi egyebet tervezek, mint itt az oldalon a többség. Semmi időhúzás nem volt, néhány mp alatt a tudtukra tudtam adni, hogy jöjjenek ki. Mintha te gondoltad volna túl a kérdést.
2023. nov. 2. 22:38
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
máskor ha előre akarnak engedni vetkőzz le és kezdj el táncolni probléma megoldva
2023. nov. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Milyen probléma? Itt semmilyen probléma nincs. Próbáljunk már értően olvasni!
2023. nov. 2. 22:46
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
2023. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

"Mintha te gondoltad volna túl a kérdést."


Én nem szoktam ügyet csinálni ilyen piti dolgokból.. Egyszerűen csak túlgondolod az egészet és ha támadásnak veszed, hogy erre próbáltam rámutatni, akkor magadban keresd az okot. Miért számít neked ennyire 2 random srác pár másodperces reakciója?

2023. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert érdekel, hogy ezen mi annyira megdöbbentő. De tényleg érdekel a véleményed, hogy pl te ilyen helyzetben megdöbbennél annyira, hogy kérdés szülessen róla itt az oldalon?
2023. nov. 2. 23:26
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Mert kedvesek akartak lenni, te meg nem fogadtad el.

Én is ilyen logikus egyetemista voltam, aztán a sokadik éves találkozón megkaptam, hogy még mindig nem lehet engem előreengedni az ajtóban?

Akkor jöttem rá, hogy az ajtón átmenés nemcsak a logikáról szól, ahogy hittem, hanem a nőt tisztelik bennem, ha előreengednek, ergo én kicsinyítem a saját női voltomat, ha elkezdek logikázni.

Máskor menj be, és mosolyogj!

2023. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!