Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fintorgok ösztönösen ha...

Miért fintorgok ösztönösen ha meglátok egy kisbabát?

Figyelt kérdés
Nem kedvelem őket ez tény, de mostanában észrevettem magamon, hogy reflexszerűen fintorgok amint meglátok egy babát vagy egy kisgyereket. Általában képről látom őket neten, pl tekergetem a facebookot és elém kerül egy gyerek ösztönösen fintorgok egyet. De azt hiszem ha élőben látok egy idegen gyereket akkor is ugyan ez lenne a reakcióm. Ismerősök vagy rokonok gyerekeire nem reagálok így, de idegen gyerekektől azt hiszem undorodom.
2023. nov. 2. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Bolondság miatt
2023. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is így vagyok vele.
2023. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Taszít, amit tudat alatt kötsz hozzájuk, pl butaság, ostobaság, ésszerűtlen viselkedés, megőrülés, önkontroll hiány, meg ilyesmik.
2023. nov. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kitana. ***** válasza:
35%
Neten nem szoktam, mert általában valami vicces videót dob fel róluk, de élőben sokkal gyakrabban tapasztalom a hülye viselkedésüket, és ott én sem bírom a gyerekeket. Mondjuk én nem szoktam fintorogni, semmilyen arcot nem vágok egy gyerekre, inkább úgy teszek, mintha ott sem lenne, kivéve, ha tényleg úgy viselkedik épp, mint egy idióta, mert akkor csúnyán nézek a szülőre, aki vele van és leszarja, hogy a gyereke épp egy barom. (Mondjuk ez nem pont a kisbabákra jellemző, azok maximum visítanak, inkább azokra a kisgyerekekre, akik már önállóan mászkálnak.)
2023. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Talán mert büdik, ha be*nak, és ez rögzült nálad.
2023. nov. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5

Talán te nem szoktál kakálni? 💩

2023. nov. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
37%
Taszít, én is így vagyok vele. Ugyanolyan fintort vágok ösztönösen, ha pl. egy általam nem szeretett ételt látok meg vagy érzem a szagát. Élőben inkább pókerarcom van, jobb a békesség. Volt már, hogy anyuka nekem esett a buszon, mert elkezdett a gyereke visítani, én meg (pókerarccal) feltettem a fejhallgatómat. Ha véletlenül kiül az arcomra, hogy szétszakad a fejem, talán még a véremet is követelte volna.
2023. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy önjáró nyűggenerátor.
2023. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!