Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elkerulni a “sok...

Hogyan lehet elkerulni a “sok huho semmiert” eseteket?

Figyelt kérdés
Ket dolog is volt iden amit nagyon komolyan vettem es nagy huhot csinaltam belole es mint kiderult, total a semmiert. Legkozelebb honnan lehetne ezt elore tudni? Pl egy alkalom szervezese miatt rengeteget idegeskedtem es vegul az egesz alkalombol semmi se lett, lefujtak. Probalok rajonni, hogy legkozelebb ha tulzottan belelendulok valaminek az intezesebe, akkor hutsem le magam?
2023. nov. 4. 05:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az általad említett példát sehogy se lehet elkerülni. Ez nem a sok hűhó semmiért eset, mert itt egy konkrét alkalomról van szó. A sok hűhó semmiért arra mondják, ha már az eredeti cél is értelmetlen és annak kerít nagy feneket valaki.
2023. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, ez igaz. Sajnos olyan eset is volt. Nem voltam tudataban hogy az adott dolog hulyeseg volt, ertelme sem volt, csak utolag jottem ra.
2023. nov. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!