Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen rossz dolog történt...

Milyen rossz dolog történt veled gyerekkorodban, ami traumát okozott?

Figyelt kérdés
Engem gyerekkoromban apám párja bántalmazott lelkileg. Mai napig viselem a nyomait.
2023. nov. 4. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Bántalmaztak lelkileg, olykor volt, hogy fizikailag is. Molesztálni is próbáltak, de az végül megmaradt a próbálkozásnál.
2023. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
kiközösítettek mindenhol de jobb is így mert valószínűleg most én is olyan hulladék ember lennék mint ők
2023. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Kiközösítettek, és olyan iskolákba jártam ahol a tanárok minden egyes nap elmondták, hogy itt senki nem ér egy forintot sem, és mindenki csöves lesz.
2023. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Apám alkoholista és agresszív volt.

Nem igazán szerettek velem barátkozni más gyerekek, mert az otthoni dolgok hatása észrevehető volt rajtam, sokszor furán viselkedtem.

14 évesen 4 iskolatársam megpróbált megerőszakolni. (Pontosabban 3, a negyedik csak jelen volt.)


Szakemberhez járok, de így is nagyon nehéz ezeket feldolgozni.

2023. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Anyám pszichológusnak, apám meg semminek tekintett.
2023. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!