Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran sírtok, vagy...

Milyen gyakran sírtok, vagy szoktatok-e egyáltalán? Inkább elfolytsátok, vagy kiengeditek? Mit gondoltok a sírásról, mint érzelmi reakcióról?

Figyelt kérdés

nov. 9. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Fojt, nem ly-nal írják, nem kell annyit rinyálni, sírni csak gyerek- és kutyás filmeken.
nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Igen, köszi, hogy szóltál, már én is utánanéztem, rosszul tudtam.
nov. 9. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok 1 sírós fajta, tényleg szökőévente vagy kevesebbszer. Viszont nemrég olyan hírt kaptam, amitől majd 1 órát zokogtam. Jól esett, megkönnyebbültem.
nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Ritkán, csak hozzám közelálló emberek halálakor, meg szakításkor jellemző rám. Igaz mikor a gyermekem megszületett és először a kezemben tarthattam akkor is könnyeztem rendesen. 39/f
nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Talán 2 éve volt egy nagyobb sírásom, azóta nem, illetve kissé szomorú vagyok 1-1 film miatt. Fontos érzelmi reakció, de inkább elfolytom.
nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Én már nem tudok sírni akármilyen szomorú vagyok, nem tudom kiadni a fájdalmat. Úgy jó lenne "megkönnyebbülni" de nem megy, csak összeszorul a gyomrom meg mindenem.

És depresszio van. Pl nem akarok felkelni az ágyból ill nem tudok. Zombi lèt van.


Ez alól kivètel ha a barátommal mondjuk veszekszünk, érzelmileg bánt, vagy megcsal, vagy ha bármi ilyen van, akkor meg jönnek a könnyek valahogy. Egyszer sírógörcsöt is kaptam az exem próbált észnél tartani az akkori baeátom miatt. Hánytam remegtem és kiakadt az idegrendszerem is.(de az exnek mást kamuztam hogy miért borultam ki hogy ne örüljöm annak hogy a barátommal lenne baj)

Egyszerűen nem értem.

nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha azt mondom, hogy szökőévente lehet sokat mondok
nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kiengedem.
nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

Én van hogy szomjazom a sírást, úgy befeszülök.

Szeretek sírni és nem szégyellem!

nov. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

Alapjáraton nem vagyok az sírós fajta, és csak olyankor fordul ez elő, ha egy, nagy, megterhelő dolog történt velem, vagy már annyira magamban tartogatom egy ideje, hogy jön egy édes-mindegy-mekkora atrocitás, sírást vált ki.

Ezzel ellentétben volt egy olyan időszakom, úgy 2021-től kezdve az idei év közepéig, amikor mentálisan olyan szinten tropán voltam, hogy voltak hetek, amikor rendre álomba sírtam magam.

nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!